Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

centralny zamek, kodowanie kluczyka


Gość KamiLo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nisan bez problemu przechodzi procedurę 1. Ale z 2 jest problem, mianowicie zero reakcji, baterie wymieniona, bezpieczniki sprawdzone i kurde nie wiem co jest.

Uzupełnij rocznik w stopce.

Jaki masz kluczyk? Co jest z tyłu na nim napisane? Może masz za stary alarm na tą procedurę.

Ja mam na kluczyku napisane SIEMENS VDO SWK4 876 /818 i tak jak wcześniej pisałem ta procedura działa.

Jeśli masz starszy kluczyk to nic więcej nie poradzę, albo musisz poczekać na kogoś innego kto potwierdzi (lub nie) że ta procedura na danym modelu kluczyka działa.

Przeszukaj fora dla innych modeli nissana, może tam będzie jakieś rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 1.10.2017 o 10:43, abc250693 napisał:

Mój nisan bez problemu przechodzi procedurę 1. Ale z 2 jest problem, mianowicie zero reakcji, baterie wymieniona, bezpieczniki sprawdzone i kurde nie wiem co jest.

Ktoś pisał, że bywa problem w samym kluczyku, polegający na "odklejaniu" się stycznika od płytki. Może w tym jest problem?

Też mam problem z pilotem ale na zasadzie "raz działa, raz nie", więc zapewne podskoczę do Ojczulka (elektronik) i problem zostanie zbadany :)

Droga sprawa, że po długim używaniu kluczyka mechanicznie, centralny przestał zamykać wszystko, zamyka tylko drzwi kierowcy (przycisk wew. działa), czy czeka mnie wymiana wkładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu Thursday, April 16, 2009 o 08:30, kodi napisał:

Nowy wkład do kluczyka można kupić na allegro.

U mnie działa centralny - mam oddzielne piloty.

Tylko kluczyki nie pasują do zamka drzwi .

Można dokupić / dorobić wkład zamka który będzie pasował do moich kluczy które pasują do stacyjki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.10.2018 o 20:32, fonir napisał:

Można dokupić / dorobić wkład zamka który będzie pasował do moich kluczy które pasują do stacyjki ??

Są zakłady które się tym zajmują. Przerabiają wkładkę pod konkretny kluczyk. Poszukaj w okolicy u Siebie gdzie naprawiają zamki samochodowe.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...