Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wskaźnik paliwa - wiesza się czy co?


pyton

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać

Miałem takową sytuację: zatankowany do 3/4, silnik wyłaczyłem, po jakim czasie wsiadam odpalam a tu: piiip wskaźnik paliwa rezerwa, na wyświetlaczu że przejadę 45km  :|

Ale jadę dale a tu powoli wskaźnik się podnosi, pop przejechaniu 20km na wyświetlaczu mogę przejechać 160km.... wskaźnik po półgodzinnej jeździe ustabilizował się na poziomie prawie sprzed usterki

Po jakimś miesiącu miałem podobnie ale już nie spadło do rezerwy....

Ktoś ma jakieś pomysły? Pływak? kable? czy co?????

Pozdrav

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pyton

Może się przyda, choć nie wiem. 

A więc: dawno, dawno temu miałem opla vectrę a. 1.6 na wtrysku, normalny szatan i 75 kucy pod maską.  :dribble:  Jak się okazało miałem zapchane przewody powrotne do zbiornika i dawały takie efekty. Robiło się podciśnienie w zbiorniku i jakimś cudem  :whistle:  wskaźnik wariował.

Pozdr

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pyton

Może się przyda, choć nie wiem. 

A więc: dawno, dawno temu miałem opla vectrę a. 1.6 na wtrysku, normalny szatan i 75 kucy pod maską.  :dribble:  Jak się okazało miałem zapchane przewody powrotne do zbiornika i dawały takie efekty. Robiło się podciśnienie w zbiorniku i jakimś cudem  :whistle:  wskaźnik wariował.

Pozdr

ML

No ale by chyba nie zwariował na 40-50 litrów..... no nie aż takie podciśnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie było. Na niemieckim ałtobanie pokazywało mi połowę a samochód się zatrzymał. Kupiłem wtedy najdroższy 10l kanister na świecie. 50 DM mnie kosztował :wacko: a był to 1998r.

skończyło się to zaciągnięciem zbiornika do środka.

pozdr

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...