Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Naprawa Notesa - "po kosztach" Prośba o pomoc. Zdjęcia!


NelaNice

Rekomendowane odpowiedzi

I stało się... wzorowy kierowca z dość ciężką nogą doigrał się.

 

Mam do wymiany przedni zderzak, przedni lewy reflektor i "coś" przy tylnim kole również z lewej strony (niestety nie umiem tego fachowo nazwać)

Załączam zdjęcia. 

Z powodu nietypowego koloru samochodu jakim jest złoto-piaskowy zderzak muszę kupić taki, który można polakierować. Orientuje się ktoś jaki jest tego koszt? Warto kupić samemu i polakierować np sprayem czy lepiej zostawić to mechanikowi? 

Reflektor - ok, już znalazłam na allegro więc z tym problemu nie mam większego.

Jedynie martwi mnie tylnia część samochodu. 

Mogę prosić o jakieś cenne rady? Na co zwracać uwagę? Co kupić sama  a co zostawić do zrobienia mechanikowi?

Byłabym bardzo wdzięczna za takie uwagi.

 

Dodam jeszcze, że samochód jest rocznik 2007, wersja VISIA , 1.6 i zakres moich finansów nie jest zbyt duży. 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Nela.

 

post-99973-0-09780800-1507286900_thumb.jpg

post-99973-0-15088800-1507286901_thumb.jpg

post-99973-0-15314500-1507286902_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddać do naprawy......przód drobnostka. Ale tył może mieć geometrię przestawioną bo siła uderzenia prawie złamała amortyzator.

Drogie i skomplikowane to nie będzie a lepiej jak zrobią to solidnie. Ale co do ceny to już z konkretnym lakiernikiem-blacharzem. On zalatwia wszystko i można się potargować. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja napisał kolega oddał bym do naprawy bo może się okazać że są kolejne elementy do wymiany, które nie widać gołym okiem (sam tak miałem w poprzednim autku po rozebraniu elementów poszycia okazało się że koszt naprawy wzrósł ponad 2 krotnie) odradzał bym zamienniki koszt malowania 1 elementu to około 800 PLN bo trzeba będzie cieniować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...