Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Diagnoza Juke'a


siwy77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem, że temat był poruszany wielokrotnie, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi.

A mianowicie: mam ELM327 BT, podpinam do OBDII i uruchamiam na tel. Torque. Niestety nie działa. Czy może być to wina tego, że jest to Huawei P8 Lite ? Czy wina androida 6.0 ? Łączy się z ELM'em, ale już z ECU nie chce. To samo jest w przypadku jak chce to zrobić na tablecie Samsunga z andkiem 5.0. Jakieś podpowiedzi co i jak ?

Z góry dzięki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Info dla potomnych :) ELM327 ważne aby był na układzie PIC18F2580 + Torque Pro wszystko działa czyta i kasuje błędy . 

Ja zakupiłem takowy https://pl.aliexpress.com/item/32830383498.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fX1j5Uh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zadałem pytanie na stronce Viaken.pl jaki interfejs polecają pod m.in Nissana Juka, gość który siedzi w temacie polecił mi VSCAN MDx36, był to interfejs + program na kompa, mnóstwo możliwości pod względem diagnostyki itd itd... cena coś ok 300zł, na chwile obecną produkt nie jest dostępny.

Nie żebym hejtował Aliekspress, wiadomo cena przystępna, jednak takie coś wole ze sprawdzonego źródła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako że to moja pierwsza wypowiedź na tym forum to Witam wszystkich jego uczestników. Jeśli chodzi o diagnostykę ELM327 to ważne żeby był w wersji V1.5 bo wtedy łączy się prawie ze wszystkimi autami. Spróbuj może zmienić na inny program np Piston, OpenDiag, Carista ( ten ma ograniczone możliwości ale podstawowa diagnostykę zrobi bez dedykowanego urządzenia) , OLiviaDrive do pobrania ze sklepu Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2019 o 18:52, Shimomura napisał:

Info dla potomnych :) ELM327 ważne aby był na układzie PIC18F2580 + Torque Pro wszystko działa czyta i kasuje błędy . 

Ja zakupiłem takowy https://pl.aliexpress.com/item/32830383498.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fX1j5Uh 

Mam to urządzonko i bez problemu połączyłem się z Jukiem i Micrą za pomocą Torque. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...