Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z centralnym zamkiem


Gość Darson81

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc. Nie działa mi z pilota centralny zamek. Wymieniłem baterie w obu kluczykach i nic. Centralny rygluje się tylko awaryjnie kiedy wkładam kluczyk i przekręcam. Samochód zamykam guzikiem w środku auta i wtedy wszystko rygluje we wszystkich drzwiach. Ma ktoś jakieś pomysły, bezpiecznik może, wilgoć? Dodam tylko, że w zeszłym roku o tej porze miałem problem z jednymi drzwiami od kierowcy, ale na wiosnę rozwiązał się sam. Teraz nie działa kompletnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dobrze włożyłeś baterię? ;) bo były przypadki,że źle włożona bateria była przyczyną ...

 

2. Ja miałam identyczną sytuację dwa razy - nagle przestał działać centralny z pilota.

     Przyczyną było rozkodowanie się kluczyka...Może u Ciebie jest tak samo?

Na forum są "przepisy" jak zaprogramować kluczyki od nowa .... lecz ja udałam się do speca od centralnych i za 20 dyszki mi ogarnął temat bezstresowo ;):D

looknij tutaj http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/60506-p12-nie-dziaa-otwieranie-z-pilota/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

mam podobny problem z otwieraniem drzwi tylko u mnie otwierają się drzwi lewy tył a pozostałe nie

w ubiegłym roku jesienią dopadło drzwi prawy tył przejeździłem zimę i na wionę samoistne naprawienie wszystko działa aż do października zaczęło łapać drzwi znowu tylko na większą skalę opadło drzwi pasażera i trzy dni temu drzwi kierowcy co ciekawe otwieranie awaryjne kluczem też nie działa a przy otwieraniu z pilota słychać charakterystyczne kliknięcie otwierania zamka, czyli tradycyjnie wszystko działa a nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...