Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Aktualizacja oprogramowania


jalapeniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Stety lub niestety w tince mam ekranik, po rozmowie na forum dowiedziałem się, ze nie da się wymienić tego radia, a ASO mi odpowiedziało, ze koszt to minimum 1500 zł. Więc zapytałem o aktualizacje i jej koszt to 1000 zł z nową mapa. Teraz pytanie do Was, czy aktualizacja oprogramowania rzeczywiście coś dodaje/poprawia/ulepsza ? Czy tylko będę miał nowa mape ? Ktoś wymieniał w ASO radio ? Na jakie można wymienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co Ty masz za problem

 

masz nawigację  i mapa starą ?

 

masz radio bez navi i chcesz z navi ?

 

masz radio z navi z małym ekranem chcesz radio z navi i dużym ekranem ?

 

 

pchanie się do ASO starym autem to zły pomysł, pierwsze cena a drugie to co oferują za tą cenę, czyli jakieś stare rozwiązanie ...

 

w poprzednim poście szukałeś większej mocy stało na wzmacniaczu 

 

według mnie musisz poszukać nowoczesnej stacji multimedialnej i ją wpasować do Tiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam radio z nawigacją ale bez mapy Polskiej. Chciałem zapytać po prostu czy ktoś aktualizował obecne oprogramowanie radia (te które posiadał) i czy ono coś wnosi ?
Pytałem w ASO drogą mailową, lecz nie sprecyzowali odpowiedzi tłumacząc się rozbieżnością w cenach. 

 

Kazik, owszem chciałbym nową stacje ale z tego co wiem to jeszcze nikt się nie podjął robienia tego, przynajmniej nie znalazłem takiej osoby. A sam na pierwszy ogień nie chciałbym iść.
Co do poprzedniego postu to już zakupiłem wzmacniacz i subufer, tak jak zaleciliście. Teraz jeszcze w planach lepsze głośniki i wyciszenie, lecz nadal nie daje mi spokoju te wbudowane radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...