Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

procedura dokręcania głowic


Gramek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem Gramkowi serwisówkę

Ale oczywiście nadal będziemy wypatrywać relacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem to brutalnie chu....strzelił projekt. Dałem blok do weryfikacji i niestety wyszło że ktoś przed mną ostro przegrzał silnik i cylindry są jajowate a co za tym idzie nie ma gwarancji spodziewanych efektów po kapitalnym remoncie bo ie ma pewności czy pierścienie się tak ułożą to raz tulejowanie bloku odpada bo nie ma na rynku tłoków podwymiaroych.... tak więc wydałem  chu...i szukam silnika.....


Powiem to brutalnie chu....strzelił projekt. Dałem blok do weryfikacji i niestety wyszło że ktoś przed mną ostro przegrzał silnik i cylindry są jajowate a co za tym idzie nie ma gwarancji spodziewanych efektów po kapitalnym remoncie bo ie ma pewności czy pierścienie się tak ułożą to raz tulejowanie bloku odpada bo nie ma na rynku tłoków podwymiaroych.... tak więc wydałem  chu...i szukam silnika.....

Tak żeby optymistycznie zakończyć temat zakupuje maxime z VG30E 170 km i mam nadzieje że przy tej przekładce nie na trafie tak dołujące niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podsyłkę. Widziałem już wcześniej to ogłoszenie ale trochę już za dużo poszło a jeszcze musiał by być szlif wał i wałków rozrządu panewki kpl. i już bym z całością dobijał do 4k. 

 

Biorę całą Maxime uderzoną z tyłu za 1800  VG30E także trochę więcej koni i wszystko osprzęt komp itd mam tylko nadzieję że podejdzie to jak piszą do skrznii plug&play 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...