Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kamerka cofania obraz na stałe


perki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W zwiazku z tym ze zmieniłem radio na 7calowe na androidzie ekran od fabrycznej navi tylko swieci i nic wiecej , wpadłem na pomysł by ciagle wyswietlał obraz z kamerki cofania.Wie ktos jak jest zrobione włączanie kamerki?Jest połączona ze swiatłami cofania?z jakims czujnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

W zwiazku z tym ze zmieniłem radio na 7calowe na androidzie ekran od fabrycznej navi tylko swieci i nic wiecej , wpadłem na pomysł by ciagle wyswietlał obraz z kamerki cofania.Wie ktos jak jest zrobione włączanie kamerki?Jest połączona ze swiatłami cofania?z jakims czujnikiem?

Witam, też się przymierzam do zakupu radia na androidzie, i doczytałem się że potrzebny jest specjalny INTERFEJS http://www.kawu.pl/pl/produkt/371/9209/interfejs_do_zachowania_funkcjonalnosci_kamery_nissan_oem.html, ma to coś wspólnego z zasilaniem ale nie mam konkretnej odpowiedzi. Z tego co doczytałem to kamera w QQ jest na 12V a nie wiem na jakie napięcie jest kamera w radiu z androidem, też m się wydaje że na 12V ale pewności nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...