Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Hak holowniczy


Rex-er

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu przymierzam się do montażu haka holowniczego - czy macie jakieś doświadczenia? Czekam na koniec gwarancji (ASO za hak automatyczny życzy sobie ok 1500 + 850 za montaż - piszę z głowy, pytałem jakieś 2 miesiące temu), żeby się nie czepiali o elektrykę :)

 

Nigdy nie widziałem Pulsara z hakiem, więc pewnie na forum QQ więcej bym się dowiedział. Z drugiej strony zastanawiam się, czy warto dopłacać do haka na kluczyk, czy odkręcany wystarczy. Planuję głównie wozić na nim rowery (niestety z czterema na dachu jeździ się ciężko, a i spalanie autostradowe rośnie do 10l/100km, co jest wartością astronomiczną jak na to auto). Może ktoś z Was przyglądał się już tematowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hak od samego początku. Założyli mi w salonie jeszcze przed odbiorem auta. Mam na kluczyk, wypinaną poziomo Westfalię. Dałem wtedy o ile dobrze pamiętam 1800 zeta wraz z montażem.

Też założyłem hak wyłącznie pod transport 2 rowerów na bagażniku Thule - taki nabyłem https://archiwum.allegro.pl/oferta/bagaznik-na-hak-thule-euroway-g2-921-tablica-i5212190782.html

Co do zasadności kupowania wypinanego, to sam musisz podjąć decyzję. Ja pomimo że mam wypinany, jeżdżę z hakiem cały czas.


... Nigdy nie widziałem Pulsara z hakiem

Wystarczyło w czerwcu podjechać do Jelitkowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...