Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radar X-Trail


Gość hankook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z góry przepraszam za niezręczności ale na forum piszę pierwszy raz. Kupiłem x traila z 2016 r. silnik 1.6 D., po stłuczce (uszkodzony tylko przedni zderzak i grill). Nie działa radar zbliżeniowy (nie ma żadnych uszkodzeń, koszyczek i belka też nie naruszone) po kalibracji działa przez kilkaset metrów i znowu wyskakuje błąd. Prawdopodobnie uszkodził się od wstrząsu. Niestety w serwisie kosztuje 2.700 zł. więc chcę kupić używkę za 400-500 zł. I tu jest problem z numerem części : po numerze VIN wyskakują dwa z końcówką B0C i B0D a wśród używek nie ma takich. W serwisie nikt nie wie czy radar z innym numerem (np. B0A, B0B, B1C, B1D, itd.) będzie działał w moim samochodzie. Proszę więc o podpowiedź albo kontakt do elektronika od japończyków, może da się naprawić. Pozdrawiam.       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z góry przepraszam za niezręczności ale na forum piszę pierwszy raz. Kupiłem x traila z 2016 r. silnik 1.6 D., po stłuczce (uszkodzony tylko przedni zderzak i grill). Nie działa radar zbliżeniowy (nie ma żadnych uszkodzeń, koszyczek i belka też nie naruszone) po kalibracji działa przez kilkaset metrów i znowu wyskakuje błąd. Prawdopodobnie uszkodził się od wstrząsu. Niestety w serwisie kosztuje 2.700 zł. więc chcę kupić używkę za 400-500 zł. I tu jest problem z numerem części : po numerze VIN wyskakują dwa z końcówką B0C i B0D a wśród używek nie ma takich. W serwisie nikt nie wie czy radar z innym numerem (np. B0A, B0B, B1C, B1D, itd.) będzie działał w moim samochodzie. Proszę więc o podpowiedź albo kontakt do elektronika od japończyków, może da się naprawić. Pozdrawiam.

Kup sprawdz jak nie zadziala odeslij.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzis po opadach sniegu podczas jazdy po okolo 5km od ruszenia, na srodku zegarow pojawil sie komunikat "front radar obstructed". Podobno jest on gdzies w zderzaku przednim, czy zna ktos miejsce jego mocowania, abym wiedzial ktore mce szczegolnie odsniezac z przodu auta?

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tam to sie go nie spodziewalem, tam raczej snieg nie napadal, jedynie czyzby breja spod kol? Hmm, jeszcze sie temu przyjze. Dzieki za wskazanie mca.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...