Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podświetlenie przycisków na drzwiach


kcr2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy macie w swoich autach podświetlenie przycisków na drzwiach? U mnie poświetlony jest tylko przycisk otwierania szyby od strony kierowcy. Nie ma podświetlenia przycisku blokującego opuszczanie szyb oraz przycisku blokady drzwi. U Was tak samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo. Takie rzeczy sporo kosztują  :whistle:  :thumbsdown:

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lifcie chyba już ma....


Zdaje mi się że JACK  ogarniał ten temat

 

Jacko ogarniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale się nie dało,nie ma podejścia w wyłączniku(rozebrałem go na elementy pierwsze ) i pod klawiszem jest grubo,niedostosowany do podświetlania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie po lifcie są już ikonki, ale nie sprawdzałem czy świecą. Powinno być plug and play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też mnie to zainteresowało, boję się jednak że zwykła 'naklejka' po jakimś czasie będzie odchodzić, ślizgać się na przyciskach, a w końcu trzeba to będzie i tak zerwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też zamówiłem,30 zł to nie tak dużo,można zaryzykować,może będzie fajny efekt ;)


post-62161-0-64924800-1515323146_thumb.jpgPrzyszły naklejki i chyba ich nie nakleję,jakby ktoś jeździł tylko w nocy to może być,ale w dzień straszna tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Rozbierałem,ale głowy nie dałbym sobie uciąć,że takie same.Mogę powiedzieć że podobne.Możesz u siebie wyjąć przełącznik,podważając go od szerokiego końca i wyciągając do tyłu( z wąskiego końca ma od dołu nosek i można go wyłamać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cały plastik z przełącznikami wychodzi z podłokietnika.


Wszystko jest na zatrzaskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę spróbować i zobaczę czy jest taka sama wtyczka - raczej ta mała , bo duża to rozprowadzenie elektryki a mała zasilanie , tak sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu z all,masz już troszkę podniesione od właściwej strony

http://allegro.pl/nissan-qashqai-ii-przelacznik-przycisk-szyb-eu-i7133381245.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem wczoraj panel przycisków w drzwiach kierowcy.

Panel przycisków od spodu ma dwa gniazda:

Ten od Chińczyka ma inny układ gniazd, ale niby są takie same, przynajmniej pod kątem ilości pinów i ich rozmieszczenia.

Zaryzykowałem i zamówiłem. Zobaczymy czy podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Adamski

Witam, po lifcie tzn.z 2018roku?

Pytam bo właśnie byłem w servisie I podobno nie pasują też chce wymienić tylko szkoda umoczyć tyle kasy na darmo jeżeli jesteś pewien że podejdą odpisz proszę I bedę wdzieczny jak ktoś ma nr.fabryczny oryginalnych przełączników z 2018roku potrzebne mi do zamówienia, dziekuje serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na opowieści Adamskiego.Serwis wiele mówi,czasami ma to niewiele z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale mimo wszystko jestem dobrej myśli.

W nowym QQ(po lifcie) jest tylko jedna kostka na 7 pinów :-( mam fotki jak by co.

Edytowane przez Kanaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic, zobaczymy, chociaż trochę mnie zmartwiłeś tym, że może nie pasować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...