Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podświetlenie przycisków na drzwiach


kcr2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie wiem. Na pewno ma pasażera, a z tyłu muszę looknąć wieczorkiem bo nie jeżdżę z tyłu :)

Tak wszystkie cztery podświetlone

 

Sent from my F3111 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to postęp :) Nie mów tylko, że i grzanie tylnych stołków dorzucili

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły przyciski od Chińczyka. Jeszcze nie montowane.

 

W środku zupełnie inna płytka i podejście do gniazd.

post-103899-0-68700000-1519332287_thumb.jpg

Góra Chińczyk, dół nasza


Od zewnątrz takie same:post-103899-0-47870800-1519332488_thumb.jpg

Może minimalnie ale rzeczywiście minimalnie gorsze wykonanie -praktycznie nie widać.

Edytowane przez drds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze posty i zainteresowaliście mnie Panowie takim modem Negocjuję właśnie z gościem wysyłkę wszystkich 4 przełączników od Kadjara Zobaczymy czy się dogadamy Z przerobieniem tego żeby świeciło nie powinno być problemów Dam znać co i jak.


A tak przy okazji ma może ktoś z Was schemat elektryczny sterowania szyb do QQ Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze posty i zainteresowaliście mnie Panowie takim modem Negocjuję właśnie z gościem wysyłkę wszystkich 4 przełączników od Kadjara Zobaczymy czy się dogadamy Z przerobieniem tego żeby świeciło nie powinno być problemów Dam znać co i jak.

A tak przy okazji ma może ktoś z Was schemat elektryczny sterowania szyb do QQ Będę wdzięczny za pomoc

Bez przeróbek się nie obejdzie i to raczej nie w przewodach ale w przełącznikach na płytkach. A poza drzwiami kierowcy ,to trzeba ciągnąć chyba nowe przewody do zasilania dla diod w przełącznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z kolegą który ma Kadjara a ponad to pracuje w ASO Renault i pokazał mi że w Renault te przyciski też nie są podświetlane tylko mają namalowane ikonki Tak jak u nas podświetlany jest tylko przycisk od szyby kierowcy Także z moda lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie jestem pierwszy , który ma podświetlone przełączniki. :whistle:

 

 

 


No to w takim razie jestem pierwszy , który ma podświetlone przełączniki. :whistle:

 

 

 


No to w takim razie jestem pierwszy , który ma podświetlone przełączniki. :whistle:

 

 

 


No to w takim razie jestem pierwszy , który ma podświetlone przełączniki. :whistle:

 

 

 


No to w takim razie jestem pierwszy , który ma podświetlone przełączniki. :whistle:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Kadjara,czy od chinola?

Białe? czy bursztyn???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przełączniki od żółtego Chińczyka. Kolor jak w  naszych autach.

 

 

 

Znowu nie mogę dodać zdjęć. Dzisiaj jestem w pracy i podrzucę nowe zdjęcia jutro.

Jeżeli jest ktoś chętny do zabawy z elektroniką, to mogę sprzedać przyciski od Kadjara. Dałem 200 zł, oddam za 150 ( do negocjacji).

Edytowane przez drds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifgetattach,mid,44788,mpid,9,min,1,uid,ca3dcce8886fe29d.jpg

 

Przełączniki od żółtego Chińczyka. Kolor jak w  naszych autach.

attachicon.gifgetattach,mid,44788,mpid,3,min,1,uid,ca3dcce8886fe29d.jpg

attachicon.gifgetattach,mid,44788,mpid,7,min,1,uid,ca3dcce8886fe29d.jpg

 

Znowu nie mogę dodać zdjęć. Dzisiaj jestem w pracy i podrzucę nowe zdjęcia jutro.

Jeżeli jest ktoś chętny do zabawy z elektroniką, to mogę sprzedać przyciski od Kadjara. Dałem 200 zł, oddam za 150 ( do negocjacji).

 

Podaj lepiej link do tego chińczyka  ;)

Edytowane przez tz1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z 2016 rejestrowany w 2017. Niestety rok nie ma znaczenia przy tym modzie. Dopiero FL ma podświetlanie przycisków.

post-103899-0-71710300-1519574441_thumb.jpg

Tak wygląda panel od Chińczyka.

Edytowane przez drds
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z 2016 rejestrowany w 2017. Niestety rok nie ma znaczenia przy tym modzie. Dopiero FL ma podświetlanie przycisków.

attachicon.gifgetattach,mid,44788,mpid,9,min,1,uid,84e17c3668cb8d53.jpg

Tak wygląda panel od Chińczyka.

Super,już zamówione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast podświetlenia warto zastanowić się na naświetleniu panela z przyciskami? Jest to najtańsza opcja, istnieje filmik na youtube z takim rozwiązaniem. Wystarczy nad panelem wywiercić niewielki otwór w uchwycie do zamykania drzwi, umieścić tam czerwoną diodę led i podłączyć ją do instalacji w drzwiach. Sam się zastanawiam nad takim rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak wygląda panel od Chińczyka.

 

Czy mógłbym prosić o dokładne zdjęcie złączy oryginalnego panelu sterowania.

Czytam wasze posty i zainteresowaliście mnie Panowie takim modem Negocjuję właśnie z gościem wysyłkę wszystkich 4 przełączników od Kadjara Zobaczymy czy się dogadamy Z przerobieniem tego żeby świeciło nie powinno być problemów Dam znać co i jak.

A tak przy okazji ma może ktoś z Was schemat elektryczny sterowania szyb do QQ Będę wdzięczny za pomoc

 

Bardzo proszę.

post-107681-0-02637000-1519579641_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast podświetlenia warto zastanowić się na naświetleniu panela z przyciskami? Jest to najtańsza opcja, istnieje filmik na youtube z takim rozwiązaniem. Wystarczy nad panelem wywiercić niewielki otwór w uchwycie do zamykania drzwi, umieścić tam czerwoną diodę led i podłączyć ją do instalacji w drzwiach. Sam się zastanawiam nad takim rozwiązaniem.

Masz link do tego filmiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oryginale przyciski są całe czarne, więc nici z podświetlenia. W panelu z kadjara wszystkie przyciski są przezierne jak ten podświetlony u nas, więc będą widoczne. Diody są całkiem głęboko na płytce poniżej przycisków. Nie są w przyciskach.

Symbol na przycisku jest przezierny i podświetlony od spodu

attachicon.gifpanel 1.jpg

Tyle światła przedostaje się przez panel - tylko ten kwadracik.

Nie stety nie są przezierne właśnie rozebrałem :-( przynajmniej w tych co ja mam (kadjar 2017)

 

Sent from my F3111 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że nie są przezierne To tylko nadruk

Zgadza się nie dopatrzenie, no cóż temat nanal na tapecie

 

Sent from my F3111 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem auto z wyprzedaży rocznika, po FL. To w końcu będę miał podświetlane te przyciski, czy nie? Bo nie zwróciłem na to kompletnei uwagi- nie przypuszczałem, ze takie coś może byc...a właściwie nie być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma to masz okazję zaszaleć! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko,nie ma innej alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...