Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

panel klimatyzacji J11- brak jakichkolwiek oznak


qashqai07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z panelem klimy przy qashqaiu j11. JEST TO PANEL KLIMATRONIK.

Otóż przy drobnej naprawie Webasta odkręcając masę  nastąpił przeskok iskry na klemie masowej. Od tego czasu nie działa mi panel klimatyzacji. Nic nie świeci nic nie działa. Tak jakby nie dostawał pradu. Sprawdziłem bezpieczniki w kabinie, koło akumulatora - wszystkie sprawne. Kupiłem nawet inny panel- niestety dalej ciemość. Czy jest ktoś kto mógłby mi podpowiedzieć gdzie dalej szukać? Proszę o podpowiedź bo nadchodzi zima a tu nic nie grzeje. dodam że nie działa nawewt ogrzewanie tylnej szyby bo jest załączane również z tego panela.Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli się nie mylę to są jeszcze bezpieczniki na przewodzie plusowym przy samej klemie akumulatora.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli się nie mylę to są jeszcze bezpieczniki na przewodzie plusowym przy samej klemie akumulatora.

 

Pozdrawiam.

W J10 sa bezpieczniki w 3 skrzynkach. Kabina, kolo akumulator i zaraz obok niej kolejna. Może w J11 podobnie

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od tego czy auto posiada start stop czy nie należy sprawdzić bezpiecznik 75 lub 14.

Weź też pod uwagę że mogłeś uszkodzić nie panel sterujący klimatyzacją ale również i wzmacniacz układu AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam podobny problem. Panel gaśnie i zapala się kiedy chce. Jak jest zimno to nie działa lub gdy wjedzie się w dziurę to się wyłącza. Serwis stwierdził że panel jest do wymiany ,ale to nic nie dało. Teraz chcą wymienić całą wiązkę która dochodzi do panelu. Auto w serwisie. Proszę o info co było przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem koledzy przyczynę. Okazało się ze paczka bezpieczników które są do Webasta maja wspólna masę z panelem klimatyzacji. I ta właśnie brakująca masa odłączyła cały panel. Monterzy Webasta nie przykręcili masy lecz tylko wsunęli. Co jak szukałem bezpieczników od Webasta zsunalem to masę ze śruby. Było to pod kolumna kierownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...