Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotel kierowcy J11 2017


gregson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widze to w najnowszej wersji J11 QQ fotel kierowcy jest z pamiecia polozenia- przynajmniej w najwyzszych wersjach.

Nie widzieliscie gdzies takiego fotela za rozsadne pieniadze?

U mnie mimo, ze model Tekna (2014), nie ma pamieci, a fajnie bylo by miec.

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja jest juz chyba na rynku od paru miesiecy a fotel z pamiecia najbardziej by mi sie przydal, wiec uznalem, ze mozna zaczac pytac :)

 

A co jest lepszego w nowych swiatlach i kierownicy czego nie bylo wczesniej? Ja mam Tekne wiec nie wiem co mozna by jeszcze ulepszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam Tekne. Kierownica w wersji po FL jest ładniejsza. Nie wygląda już tak...

 

:D jest spłaszczona od dołu. 
Światła z tyłu są trochę przyciemniane z przodu zupełnie nowe i nie wiem czy będą pasowały bez zmiany zderzaka :D

Ciekawe czy i  kiedy pojawi się Fl 1/2 czyli po przekładce świateł i zderzaków ;)

post-99427-0-91936300-1511186429_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zmiany zderzaka i chyba błotników się nie obejdzie...takie odnoszę wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie no, jesli swiatla i kierownica roznia sie tylko wygladem to nie wiem czy ktokolwiek bawilby sie w ich wymiane.

Co innego fotele. Mozliwosc posiadania QQ z fotelami z pamiecia polozenia to juz jest powod aby ewentualnie wymienic gdyby takie sie na rynku znalazly.

Widze, ze cale zestawy sprzed liftingu na allegro sa za 2000, jesli bym znalazl nawet sam fotel kierowcy za polowe tej ceny to bym sie skusil.


Odświerze wątek.
Może ktoś widział gdzieś fotele z pamięcią z wersji po liftingu na sprzedaż :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boj nie boj, niedługo garażowi zlodziejo-rozbieracze zapełnią lukę rynkową. Jest wasze zapotrzebowanie będzie i odzew. A że niektórzy z nas stracą samochody? Cóż, czego się nie robi by kupić tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boj nie boj, niedługo garażowi zlodziejo-rozbieracze zapełnią lukę rynkową. Jest wasze zapotrzebowanie będzie i odzew. A że niektórzy z nas stracą samochody? Cóż, czego się nie robi by kupić tanio

Dlatego ja przez pierwsze trzy lata mialem ubezpieczenie z calkowitym zwrotem wartosci wg faktury z zakupu w przypadku utraty samochodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jest tego trochę na allegro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, JACKO29 said:

Jest tego trochę na allegro

 

Jak jest jak nie ma :D

Szukalem zestawu z fotelem kierowcy z pamiecia i nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś że szukasz z pamięcią....musisz uzbroić się w cierpliwość.Był komplet w pełnej skórze z pamięcią,ale dawno.Ceny nie pamiętam,ale była dość wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiałbym się coś takiego kupować.. to albo towar z dziupli albo po szkodzie całkowitej. Nie chciałbym jeździć w fotelu, w którym być może ktoś odszedł do krainy wielkich łowów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że się  prawie głupio zapytam.......u dealera ile taki fotel kosztuje, nie zapytał nikt? Na pewno mogą zamówić taką część, tylko ktoś musi w systemie pogrzebać i znaleźć potrzebne numery wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zedrą skórę...nie tylko z fotela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...