Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bluetooth nie włącza się.


Ciemar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam kłopot. Bluetooth w aucie nie chce się włączyć. Na ekranie widzę, że mieli w kółko, tak jakby próbował się włączyć, ale nic z tego. Nie wiem co mnie podkusiło, aby go wyłączyć. Przywracałem ustawienia fabryczne NC i nie pomogło.

Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w telefonie robiłeś "zapomnij" lub "usuń urządzenie"? 

Wydaje mi się, że to nie ma związku z telefonem. Moduł bluetooth w aucie nie chce się włączyć.

Uruchomiłem autotest z poziomu menu serwisowego i po restarcie bluetooth załączył się. Mam nadzieję, że będzie ok.

Więcej cholerstwa nie będę tykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz numer softu?Może należy go zmienić? Poprzednie się przycinały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był pierwszy przypadek. I w zasadzie wszystko inne działało. Tylko jak chciałem wejść w menu "telefon, bluetooth" to moduł bluetooth próbował się bezskutecznie uruchomić. Stało się to zaraz po tym jak go ręcznie wyłączyłem. Mam nadzieję, że już będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem ci że to był chyb atak hakerski heheh.

Miałem to samo wczoraj.

Soft sprawdzę za godzinkę. Czy można go samemu aktualizować czy tylko serwis?

 

To prawda że gdy się zawiesi - nie można się połączyć.

Ne wiem co u mnie pomogło. Przez 30 minut nic. Odłączyłem nissana w telefonie. Próbowałem sparować - ale BT NIssana - niedostępny.

Zostawiłem auto na 2 godzinki pod pracą.

I się sparował na nowo.

 

Wyłaczenie BT  np w czasie jazdy - uniemożliwia ponowne połączenie. BT nie włączy się, Tzn u nas dwóch się nie włączył. Opcja po prostu niedostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale u mnie hyundaiu jak gmyram w systemie stacji i coś pochrzanie, to by nie przywracać systemu resetem, wystarczy wyłączyć auto na co najmniej 30min i system odzyskuje sprawność. Stąd może i u was "samonaprawa" mój jest na windzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem ci że to był chyb atak hakerski heheh.

Miałem to samo wczoraj.

Soft sprawdzę za godzinkę. Czy można go samemu aktualizować czy tylko serwis?

 

To prawda że gdy się zawiesi - nie można się połączyć.

Ne wiem co u mnie pomogło. Przez 30 minut nic. Odłączyłem nissana w telefonie. Próbowałem sparować - ale BT NIssana - niedostępny.

Zostawiłem auto na 2 godzinki pod pracą.

I się sparował na nowo.

 

Wyłaczenie BT  np w czasie jazdy - uniemożliwia ponowne połączenie. BT nie włączy się, Tzn u nas dwóch się nie włączył. Opcja po prostu niedostępna.

Jednak NC to dno z błotem... zwykły chińczyk ma więcej funkcji,jest tańszy i nie zawiesza się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...