Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tyruś 3.0 uszczelniacze


DINO

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Tyruś chyba zasmakował w oleju :( bo zacząłem dolewać co nieco ale zazwyczaj po trasie jak jeżdżę spokojnie wkoło komina to wydaje się być OK.

I teraz pytanko odnośnie uszczelniaczy, czy można to jakoś samemu sensownie ogarnąć ewentualnie gdzie do kogo podjechać na taki zabieg :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Zobacz czy puszcza niebieskiego pierda po dłuższym postoju (np. całonocnym) jak nie, to bardziej bym się skłaniał że ciągnie przez turbosprężarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślałem, tylko na razie muszę ogarnąć wtryski bo chyba znowu coś się zasrały i z rana jest dramat jak by się jakiś wieszał  :D Wężu już wie :D że jak by co to będziem działać ale na razie potraktowane preparatami od @Fikołka :D i zobaczymy czy coś pomoże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbyś kompresor końcówkę żeby zamiast świeczki podpiąć i oprócz tego  taki ściągacz do ściśnięcia sprężyn przy zaworach i dasz rade.  A tu piękna instrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przebieg ponad 270kkm czyli sprężarka jak najbardziej może być :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbyś kompresor końcówkę żeby zamiast świeczki podpiąć i oprócz tego  taki ściągacz do ściśnięcia sprężyn przy zaworach i dasz rade.  A tu piękna instrukcja


Potrzebowałbyś kompresor końcówkę żeby zamiast świeczki podpiąć i oprócz tego  taki ściągacz do ściśnięcia sprężyn przy zaworach i dasz rade.  A tu piękna instrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przebieg ponad 270kkm czyli sprężarka jak najbardziej może być :D


@Gramek ale to benzyna a w traktorze tłok idzie praktycznie do głowicy czyli może zawór się oprze o tłok i nie będzie potrzebna sprężarka no i tutaj mamy dźwigienki i nei trzeba rozpinać rozrządu ciekawe jak jest w 3.0 


pacnięte ponad 600km i stan utrzymany quwa o co caman? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu na trasie ciśniesz i to naturalne że pali oliwę?

nio własnie tak mi przychodzi do głowy :D no ale to ta sama trasa tylko lekko wolniej bo padało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...