Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

Części Nissana - iParts.pl

- - - - -

Bluetooth

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   mietkow

mietkow

Nie bić jestem nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Flaga:
  • Model:T31
  • Silnik:M9R
  • Nr rejestracyjny:EL
  • Time Online: 2h 19m 55s

Napisano 04 grudzień 2017, 18:21

Witam wszystkich,jestem od niedawna właścisielem nissana T31 2011rok z systemem MY-CAR.Mam problem z odbieraniem połaczeń telefoniocznych po zparowaniu iPhona 5 i 6 na innych telefonach nie wystepuje.Problem polega na tym ze po odebraniu połączenia przyciskiem na kierownicy lup panelupołączenie zostaje odebrane na tel.natomiast w systemie auta przeżuca do pozycii radia.Jerzeli odbiore połączenie bezposrednio na telefonie i przycisne powturnie przycisk na kierownicy lup paneluto polaczenie jest realizowane.jest to ucizrzliwe bo za karzdym razem musze mieć telefon wyciągniety w zasiegu reki.Moze ktoś spotkał sie z takim zjawiskiem i moze cos podpowiedziec .Pozdrawiam

• 0

#2 OFFLINE   Andrzej G

Andrzej G

Szczery do bólu

• Eksperci

• 1442 postów
  • Flaga:
  • Model:Nissan Pulsar DIG-T 1,2 (manual) Tekna, V2 KE288-LCNKEV2
  • Silnik:1,2 DIG-T
  • Nr rejestracyjny:PO
  • Time Online: 109d 8h 44m 36s

Napisano 04 grudzień 2017, 19:17

Witam wszystkich,jestem od niedawna właścisielem nissana T31 2011rok z systemem MY-CAR.Mam problem z odbieraniem połaczeń telefoniocznych po zparowaniu iPhona 5 i 6 na innych telefonach nie wystepuje.Problem polega na tym ze po odebraniu połączenia przyciskiem na kierownicy lup panelupołączenie zostaje odebrane na tel.natomiast w systemie auta przeżuca do pozycii radia.Jerzeli odbiore połączenie bezposrednio na telefonie i przycisne powturnie przycisk na kierownicy lup paneluto polaczenie jest realizowane.jest to ucizrzliwe bo za karzdym razem musze mieć telefon wyciągniety w zasiegu reki.Moze ktoś spotkał sie z takim zjawiskiem i moze cos podpowiedziec .Pozdrawiam

Daleko mi do Pana Miodka, czy czepialstwa, ale ...

Mamy tutaj kolego systemowy "podpowiadacz" - wystarczyło z niego skorzystać. W takiej formie jak to zobaczy Twój polonista, to popełni sepuku.

• 0

#3 OFFLINE   borge

borge

Debeściak

• Użytkownik
  • 822 postów
  • Flaga:
  • Time Online: 27d 11h 37m 38s

Napisano 04 grudzień 2017, 20:24

rzeczywiscie, ten tekst wola o pomste do nieba

ad rem, tez mam T31 z 2011, tez iP SE, radio to Clarion PN-3000P i nie mam zadnych problemow z odebraniem rozmow

po sparowaniu telefonu z radiem, podczas jazdy, wciskam 'sluchawke' na kierownicy lub panelu radia, radio zostaje wyciszone, rozmowa realizowana jest w systemie glosnomowiacym, nie interesuje sie co jest na wyswietlaczu telefonu, on zwykle w kieszeni

@mietkow jakie masz radio? widze ze jestes z Lodzi, jakbys byl gdzies na Chojnach to moge Ci pokazac jak to dziala u mnie

Użytkownik borge edytował ten post 05 grudzień 2017, 06:46

• 0

#4 OFFLINE   mietkow

mietkow

Nie bić jestem nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Flaga:
  • Nr rejestracyjny:EL
  • Time Online: 2h 19m 55s

Napisano 05 grudzień 2017, 11:39

U mnie jest audio BOSE z nawigacją.To prawdopodobnie też Clarion ale nie znam modelu,

• 0

#5 OFFLINE   borge

borge

Debeściak

• Użytkownik
  • 822 postów
  • Flaga:

Napisano 05 grudzień 2017, 15:01

w takim razie niewiele pomoge, moj Clarion innego typu

skoro blad nie wystepuje z innymi telefonami (pewnie sa 'posadzone' na Androidzie a iP na iOS) wystepuje brak kompatybilnosci pomiedzy radiem a iOS'em, nic z tym raczej nie zdzialasz, postaraj sie przyzwyczaic albo... kup inne auto ; ) ewentualnie wymien radio ale nie wiem czy operacja warta zachodu

u mnie brak kompatybilnosci pomiedzy moim modelem Clariona a iP objawia sie brakiem mozliwosci 'przesypania' ksiazki abonentow w calosci z pamieci telefonu do pamieci radia, nauczylem sie z tym zyc

• 0

#6 OFFLINE   karibox1

karibox1

Nissanmaniak

• Użytkownik
  • 2818 postów
  • Kraj:POLAND
  • Model:t30 2006 comfort/columbia benzyna QR20DE 2.0 super black
  • Nr rejestracyjny:cb
  • Time Online: 32d 13h 31m 21s

Napisano 05 grudzień 2017, 18:58

Grubo:

"Witam wszystkich,jestem od niedawna właścisielem nissana T31 2011rok z systemem MY-CAR.Mam problem z odbieraniem połaczeń telefoniocznych po zparowaniu iPhona 5 i 6 na innych telefonach nie wystepuje.Problem polega na tym ze po odebraniu połączenia przyciskiem na kierownicy lup panelupołączenie zostaje odebrane na tel.natomiast w systemie auta przeżuca do pozycii radia.Jerzeli odbiore połączenie bezposrednio na telefonie i przycisne powturnie przycisk na kierownicy lup paneluto polaczenie jest realizowane.jest to ucizrzliwe bo za karzdym razem musze mieć telefon wyciągniety w zasiegu reki.Moze ktoś spotkał sie z takim zjawiskiem i moze cos podpowiedziec .Pozdrawiam"

Borg czy za każdym razem parujesz telefon czy tylko raz w roku powiedzmy?

Użytkownik karibox1 edytował ten post 05 grudzień 2017, 18:58

• 0

#7 OFFLINE   borge

borge

Debeściak

• Użytkownik
  • 822 postów
  • Flaga:

Napisano 05 grudzień 2017, 19:24

sparowany raz, trzyma ustawienia, nawet po odlaczeniu i ponownym zapieciu akumulatora

musze tylko pamietac zeby wlaczyc w telefonie opcje BT zanim wlacze zaplon, radio wtedy samo wykrywa telefon 

• 0

#8 OFFLINE   berater

berater

Debeściak

• Użytkownik
  • 771 postów
  • Model:X-TRAIL LE T31 2008, kaszlak M9R, manual, kiedyś podobno 173 KM
  • Silnik:2.0 DCI
  • Nr rejestracyjny:WI
  • Time Online: 85d 11h 7m 8s

Napisano 05 grudzień 2017, 19:43

U mnie włączenie BT w telefonie, nawet po uruchomieniu silnika, skutkuje natychmiastowym nawiązaniem połączenia.

• 0

#9 OFFLINE   borge

borge

Debeściak

• Użytkownik
  • 822 postów
  • Flaga:

Napisano 08 grudzień 2017, 19:02

dzis eksperymentowalem ; ) po wlaczeniu radia, na jego panelu zaczyna pulsowac piktogram BT dajac znac ze skanuje czasoprzestrzen ; ) usilujac nawiazac kontak z telefonem, mruga sobie tak ok. 60 sek i w tym czasie trzeba uruchomic BT w 'sluchawce', jesli przegapie ten czas to juz pozniej, kiedy pulsowanie piktogramu na panelu radia ustanie, polaczenia nie uda sie nawiazac

• 0

#10 OFFLINE   berater

berater

Debeściak

• Użytkownik
  • 771 postów
  • Model:X-TRAIL LE T31 2008, kaszlak M9R, manual, kiedyś podobno 173 KM
  • Silnik:2.0 DCI
  • Nr rejestracyjny:WI
  • Time Online: 85d 11h 7m 8s

Napisano 08 grudzień 2017, 22:34

Eksperyment się udał. Typowe zachowanie naszego sprzętu.

• 0

#11 OFFLINE   piotrek3

piotrek3

Debeściak

• Użytkownik
  • 1117 postów
  • Kraj:POLAND
  • Model:X-trail 2,2 Di 2003r X-trail 2,2DCI 2007 aktualnie X-trail 2.0 Dci T31
  • Time Online: 46d 17h 21m 8s

Napisano 09 grudzień 2017, 00:06

U mnie włączenie BT w telefonie, nawet po uruchomieniu silnika, skutkuje natychmiastowym nawiązaniem połączenia.

U mnie jest tak samo.

• 0

x

Reklama

OK Wyjdź