Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.114] Opony zimowe do Primery.


Quaczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chce kupić nowe opony na zimę (rozmiar 185/65 r15) i mam mały dylemat, mianowicie naczytałem się różnych opinii i już sam nie wiem co myśleć... 
Osobiście zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Nokian WR D3, BFGoodrich G-Force Winter 2 i Fulda Kristal Montero 3.
Ogólnie to szukam opon za około 200zł/sztuka, jazda głównie po mieście, raz w tygodniu wyjazd poza miasto do rodziców itp.
Co byście wybrali spośród tych trzech które podałem? Ewentualnie może polecilibyście coś od siebie.

Edytowane przez Quaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkradła się literówka, oczywiście chodziło mi o 185/65 r15. Już edytowałem, dziękuję za informację:)

Edytowane przez Quaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed dylematem wyboru opon zimowych do mojej Primerki :) Czy ktoś z Was tu obecnych miał może styczność z jednymi z tych dwóch rodzai opon???

 

http://www.iparts.pl/czesc/opona-zimowa-kormoran-snowpro-18565-r15-88t-18565r1588tsnowpro,1-kormoran-18565r1588tsnowpro-1639622.html

 

http://www.iparts.pl/czesc/opona-zimowa-nexen-winguard-sport-18565-r15-88t-18565r1588twinguardsport,1-nexen-18565r1588twinguardsport-1640105.html

 

Muszę w końcu kupić opony bo moje zimówki wołają już o pomstę do nieba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździłem kiedyś na tych kormoranach renault clio :)

powiem Ci że stanęły na wysokości zadania, byłem pod wrażeniem na śniegu sprawowały sie super na mokrym też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nexeny letnie - są za***iste! Ciche , dobrze się sprawują na mokrym.

 

Zimowe od zawsze Bridgestone , ale jak te dokończą żywota - czyli za jakiś sezon , dwa - zastanawiałam się nad właśnie Nexenami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexeny widziałem nawet w GLA SUV Mercedesa, więc Primerka będzie odziana budżetowo, ale "szpanersko" :)

 

 

Chyba NOKIAN'y prędzej ...No , ale nie będę się kłócić - bo to nie ja widziałam.

A jaki to "szpan" posiadać koreańskie Nexen'y? Nie mam pojęcia ...

Aczkolwiek stosunek cena / jakość / zadowolenie - u mnie zdał egzamin ;)

 

Ciekawa będę Twojej opinii w przyszłym roku  @lukee84 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Chyba NOKIAN'y prędzej ...No , ale nie będę się kłócić - bo to nie ja widziałam.

Nie jestem zdziwiony, że Ty jesteś zdziwiona, bo sam byłem zdziwiony :) na tyle, że podpytałem kolegę, gdzie mu te Nexeny zakładali - odpowiedział, że w jego ASO. Nie zapytałem tylko czy też u nich je kupował, ale nie w tym rzecz. Ma je już drugą zimę, zaliczył na nich kilka zimowych wypadów na narty i twierdzi, że są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 12.12.2017 o 16:58, Skyller napisał:

 

Chyba NOKIAN'y prędzej ...No , ale nie będę się kłócić - bo to nie ja widziałam.

A jaki to "szpan" posiadać koreańskie Nexen'y? Nie mam pojęcia ...

Aczkolwiek stosunek cena / jakość / zadowolenie - u mnie zdał egzamin ;)

 

Ciekawa będę Twojej opinii w przyszłym roku  @lukee84 :)

już trochę km minęło jak założyłem je do primery... jaka ocena? hmm... myślę że cena do jakości jest bardzo dobra, opony ciche, dobrze zachowują się na suchej i mokrej nawierzchni.  Jestem zadowolony i polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...