Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ucieka życiodajny prad z d21 pick upa 2,5 diesel


Presario

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko sprawdzone. Masy, kable wszelakie, nowy aku, altek po regeneracji...a po nocy brak pradu. Co za czort. Alternator byl dwa razy naprawiany, bo cos palilo regulator. W nim chyba szukam przyczyny. Czy to mozliwe, ze alternator aby byl nie do naprawy?

Moze ktos mial podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Wszystko sprawdzone. Masy, kable wszelakie, nowy aku, altek po regeneracji...a po nocy brak pradu. Co za czort. Alternator byl dwa razy naprawiany, bo cos palilo regulator. W nim chyba szukam przyczyny. Czy to mozliwe, ze alternator aby byl nie do naprawy?

Moze ktos mial podobny przypadek?

Jakby co, to tutaj jest ładnie pokazane, jak sprawdzić instalację i w jaki sposób wykryć złodzieja prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem, ze ucieka 0,4 A. Auto nie pracuje a altek „cieply”. Tak twierdzi mechanior, bo auto oddalone ode mnie blisko 300 km. Juz mam dosc tego alternatora. Tylko gdzie ja kupie niechinski zamiennik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontakuj się z @Saydackiem

Jest u mnie jego silnik z Navary, może będzie chciał upłynnić altka ?

Tutaj w temacie (pkt 7) masz podgląd "trupa" ;)

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/108782-navara-od-go%C5%82ej-ramy-iii-v2017-fotorelacja/?do=findComment&comment=1192740


Prąd może uciekać też przez radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Kupilem jakiegos altka na alle. Ponoc ma pasowac. Panel radia wyjety. Poprosilem mechanika aby odpial kabelek plusowy od alternatora- poboru pradu brak. To chyba jednak wadliwy altek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...