Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Demontaż lampy przednie


mw_hydra

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Czy mogę uzyskać podpowiedź w jaki sposób można zdemontować przedni reflektor - lewy. Odkręciłem dwie śrubki od góry ale dalej jest coś trzyma. Podejrzewam, że od spodu ale nie mam pewności czy zaczep czy śrub, a jeżeli tak to jak się tam dostać. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Czy mogę uzyskać podpowiedź w jaki sposób można zdemontować przedni reflektor - lewy. Odkręciłem dwie śrubki od góry ale dalej jest coś trzyma. Podejrzewam, że od spodu ale nie mam pewności czy zaczep czy śrub, a jeżeli tak to jak się tam dostać. Z góry dziękuję.

Zrzucaj zderzak.. może wystarczy w lewej strony tylko, uważaj przy ściąganiu tego plastikowej osłony nad kołem, ją tez musisz trochę ściągnąć aby wyczepić zderzak a lubią sie połamac zatrzaski, Ogólnie nie fajna robota, ciężko schodzi ten zderzak. Jak Ci zależy to wieczorem mogę podesłać fotkę z QQ bez zderzaka ale z założonymi lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry

Przepraszam, że dopiero teraz się zgłaszam, ale nie miałem potwierdzenia otrzymanego komentarza. Musiał trafić do spamu, a ja nie zaglądałem na forum.

Jeżeli pana propozycja ze zdjęciami jest aktualna to chętnie skorzystam.

Pozdrawiam

Pytanie przy okazji czy zdjęcie dolnej osłony i próba dostania się od spodu nie pomoże na odkręcenie reflektora od dołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...