Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zdradziłem X-Traila :(


berater
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeeeeeetammmmmm, minusy może i są jak wszędzie ale to nie jest najważniejsze ;)

 

@PabloHasan za***iście to ujął! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj, biorę na klatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem cicho, że jak odłożę pieniążków to albo land cruiser wolnossący, albo jeep grand cherokee również tylko że rok ok 2001 4.0 V8 LPG :)

Edytowane przez TomekX-TRAIL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w takim momencie trudno liczyć u mnie na obiektywizm, ale zrobiłem mały research, kosztów części zamiennych, nowych i używanych i jestem pozytywnie zaskoczony.

W porównaniu z pojazdami podobnego segmentu, tzn. Toyota LC, BMW X5 czy VW Tuareg, ceny do Jeepa są znacznie niższe, a bywa, że dwu lub trzykrotnie niższe. 

 

Dawajcie minusy, bo popadnę w samozachwyt :zwyciestwo2: , co w moim wieku może być niebezpieczne. A nowa pompa dla mnie będzie z pewnością droższa i trudno dostępna.

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Szukałem Patka. Chciałem zostać w stajni. Przepraszam wszystkich oburzonych  :(

 

Drugi minus sam znalazłem. Kulawo idzie mi sprzedaż X-Traila. Ogłoszenie leci trzeci dzień. Statystyki odwiedzin sympatyczne - 260. Interakcja (telefony) - 2 :thumbsdown: . Pewnie przebieg i cena za wysokie.

Edytowane przez berater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze zrobiles ze nie 'wszedles' w Patka, jak czasem czytam tamto subforum to mi ich zal

IMO problemem jest brak rozpoznania ww przez mechanikow i ceny czesci, jest gorzej niz w przypadku X-Traila

 

ze sprzedaza musisz uzbroic sie w cierpliwosc, swoje poprzednie auta sprzedawalem srednio w okresie 2 m-cy od wystawienia oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś mnie pocieszył z tą sprzedażą :). A, że z Patkiem są tego rodzaju problemy to nie wiedziałem.

 

Znalazłem kolejny minus. W przeciwieństwie do mojego Xa nie ma nie tylko szybra, ale też systemu bez kluczykowego, do wygody którego bardzo się przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toś mnie pocieszył z tą sprzedażą :). A, że z Patkiem są tego rodzaju problemy to nie wiedziałem.

 

Znalazłem kolejny minus. W przeciwieństwie do mojego Xa nie ma nie tylko szybra, ale też systemu bez kluczykowego, do wygody którego bardzo się przyzwyczaiłem.

To jest raczej duży plus,bo złodzieje kochają auta z bez kluczykowym systemem otwierania i odpalania.Znajomy co zajmuja sie pomoca drogową bardzo lubi wezwania kiedy kierowca nie może  silnika  odpalic ,czy auto zamknęlo  sie i nie chce otworzyć.

Jak ktos jest nie obeznany , moze miec problemy.

 

Pathfinder tez mi sie podobal do kiedy nim troche nie pojeździłem.

Muł,cięzki,dużo pali i mam wątpliwości czy w srodku ma wiecej miejsca od T31.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wątpliwości, czy złodzieje, ze skanerami kradną takie leciwe sztuki jak nasze.

I będę się upierał, że to duża wygoda.

 

Nie dajmy się zwariować. Kiedyś zabierało się z malucha akumulator lub kierownicę do domu, żeby nie ukradli.

Samochód jest dla nas, a nie odwrotnie. Dobre ubezpieczenie i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berater. Pytanie czy w ogóle ktoś kupi? To wysoka półka.

Gdzie wystawiłeś?

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz widzę filozoficzny nastrój :). A skąd ja mogę wiedzieć ?

Cenię wysoko, bo wiem co mam. A co dalej, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tak nasyconym rynku aut używanych ,cięzko jest w ogole sprzedac a tym bardziej jeszcze w cenie powyzej średniej.

Kiedy wszedzie słyszy się o masowych kreceniu liczników,falszowaniu historii ,sprzedac auto jeszcze powyzej sredniej ceny to juz prawie cud.

Z tego powodu już na niewielu robi wrażenie,ze pierwszy właściciel,salon,igła ,bezwypadkowy,serwisowany czy  ksiazka serwisowa ,ktora mozna sobie za nie wielkie pieniadze kupic.

Kalkulacja na zimno,czyli uwzglednienie koniecznosci kontynuowania ubezpiecznienia a przede wszystkim stały ubytek wartości w czasie,podpowiada w tej sytuacji ,ze lepiej zejśc z ceną aby szybciej auto sprzedało sie. 

P.S.

czy to czasem nie to co cudo??

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-x-trail-173-km-le-salon-polska-bardzo-zadbany-i-mocno-doinwestowany-ID6zmX93.html#11b00585fe

Edytowane przez piotrek3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dodatkowy problem, że muszę sprzedać z doliczonym VAT, który w zębach zaniosę do US.

Dla Kowalskiego, nieprowadzącego działalności gospodarczej, ten VAT jest niestety, w całości, cenotwórczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, będąc ostatnio w Górach na weekendzie obserwowałem różne terenówki ;) Kilka patrolów, jeepów, toyot LC itp, zwróciłem uwagę na bardzo wysokiego, pewnie ładnie dźwignięty w górę, mianowicie Land Rover Discovery 2, co myślicie o tym aucie? ;) Jeżeli ktoś ma wiedzę to również poprosiłbym o info odnośnie jaki motor ewentualnie brać pod uwagę? ;) Widzę w dieslu 2.5 TD, dzięki za wskazówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny zdrajca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, będąc ostatnio w Górach na weekendzie obserwowałem różne terenówki ;) Kilka patrolów, jeepów, toyot LC itp, zwróciłem uwagę na bardzo wysokiego, pewnie ładnie dźwignięty w górę, mianowicie Land Rover Discovery 2, co myślicie o tym aucie? ;) Jeżeli ktoś ma wiedzę to również poprosiłbym o info odnośnie jaki motor ewentualnie brać pod uwagę? ;) Widzę w dieslu 2.5 TD, dzięki za wskazówki ;)

Tomek!! Kiedyś pisałeś że diesla nigdy więcej :D

http://magazynauto.interia.pl/uzywane/opinie/news-uzywany-land-rover-discovery-2,nId,640009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie minusy się skończyły, a ja znalazłem kolejny plus.

Mój nowy pojazd wyjechał z fabryki bez filtra dpf :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no ale jeżeli byłby to diesel bez niespodzianek awaryjnych to moooze bym się przełamał...opcja duzae benzyna V8 w tym disco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no ale jeżeli byłby to diesel bez niespodzianek awaryjnych to moooze bym się przełamał...opcja duzae benzyna V8 w tym disco

I łel pe gie :D To miałoby sens :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezawaryjne diesle nie występują w przyrodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dziś jest bezawaryjne? Tylko przyrząd kostuchy się nie niszczy :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi lektura podniosła ciśnienie bo problemy z instalacja l pe gie bo wszystko na łańcuchu rozrządu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...