Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Napawa lusterka T-32


Bucz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyszło mi trochę podciągnąć kondycję mojego X. Mam 2 pytania.

1. Mam luźne mocowanie lusterka od strony kierowcy. Chciałbym się zabrać za jego dokręcenie. Przeszukałem forum i internet za jakimś rysunkiem, który pomógłby mi się do tego zabrać. Lusterko ma luźne mocowanie jak na foto. Próbował odchylić od góry obudową ale tam nie zauważyłem jakieś śruby. Po złożeniu lusterka pokazuje się jakaś śruba Torx, jednakże nie ma do niej jak dojść. Przeszkadza obudową. Ta część nie lakierowana, czyli teoretycznie miejsce łączenia "podstawy" z lusterkiem.

 

2. W jaki sposób wymienia się gałkę zmiany biegów. Ona jest na gwint

 

Czy ktoś już robił takie zabiegi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odświeżę trochę temat, mój X dobija już do trzech lat i ostatnio pojawił się problem drgających lusterek zwłaszcza przy prędkościach autostradowych. Drgania te powodują denerwujące stukanie wewnątrz samochodu. Montaż do pojazdu jest stabilny, chodzi o połacznie nie lakierowanej części zewnętrznej z lusterkiem (jakby przegób). U dołu lusterka są jakieś otwory ale czy są tam jakieś śruby żeby to dociągnąć? Czy macie może jakieś domowe rozwiązanie tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...