Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan QQ j11 2014 nie pali


Simson86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Na początku muszę przeprosić bo nie tu gdzie trzeba umieściłem pierwszy post.

Mam problem z moim qashqai 2014 j11 temat wygląda następująco

W czoraj moja żona jak zawsze pojechała do pracy bez problemu dojechał na miejsce wysiada i poszła do roboty po 8 godzinach zeszła na parking i zauważyła że jak naciska otwieranie drzwi samochód nie mruga światłami gdy wsiada do środka przekrecila kluczyk nie było żadnej reakcji tylko ciągle miga czerwona kontrolka samochód z kluczykiem i i migawka żółte poduszki powietrzne pod radiem. Po zatytułowany na desce nic nie wyświetla się. Próbowaliśmy odpalić go na kable tak mi powiedzieli w serwisie. Ale nic nie dało przyjechała laweta pracownik próbował jeszcze go podlaczyl pod respirator :) ale to też nic nie dało. Czy ktoś może miał podobny problem albo może wiecie co to może być? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby IMO padło.Skoro po podłączeniu pod respirator nie odpalił,a nie reaguje na kluczyk,to wyglądana centralkę IMO.Samochód zabrali do serwisu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.ale nie do autoryzowanego tylko do elektromechanika.ale koleś jest dobry polecali go na wszystkich forach . Zobaczymy co powie. W serwisie nissana powiedzieli że może to być jeszcze całkowicie rozwalany akumulator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być,tylko po podłączeniu mocy do starego powinien zagdakać....chyba że ta ciul**a elektronika zadziałała.

Daj znać jak się ta przygoda zakończyła,będziemy mądrzejsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak akumulator jest całkowicie rozładowany lub ma zwarcie na celce to auta nigdy nie da sie odpalić domyscie się czemu. Trzeba stary acu wywalić i podlaczyc auto bezpośrednio pod inny acu, nigdy nie łączymy równolegle z starym.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem QQ okazało się że kabel uziemjajacy który znajduje się gdzie pod lewym nadkolem pod wpływem czasu i wilgoci od łączył się od karoserii jak mechanik tam zajrzał to podobno ledwo był przymocowany i się rozpadł jak próbował go poprawić. Podłączenie pod kompa nie pokazało żadnych błędów, akumulator podobno jest sprawny. Koszt naprawy czyli diagnostyka kompem i wymiana całego kabla to koszt 180 zł. Nie wiem czy dużo czy mało ale najważniejsze że zrobiony i śmiga . Mam nadzieje że moja sytuacja komuś pomoże jak takie coś go spotka. Oby nie :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli brak masy cuda działał.Warto zapamiętać!Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitolę to co oni za przewóď masowy dali, też z magistrali CAN? I to umiejscowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...