Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[J11] Spryskiwacz kamery - czy jest skuteczny ?


Tomi_St
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I zobaczył gołą kamerkę...efekt pracy księgowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez jest działa i chwile sobie

b33d8445e72cbd40668cb68e1f8ac3e0.jpg

Tylko czasami trochę komicznie to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może po lifcie już tej dmuchawy i spryskiwacza kamerki nie ma

Colinsie w Qashqai po lifcie jest już otwieranie i zamykanie okien z kluczyka podświetlane przyciski też już są

Edytowane przez jasiek2912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też słyszałem. A szybki zegarów też są z lepszego materiału? Bo przed liftingiem, to od samego patrzenia się rysowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do obsługi kamerki dorobili rozbudowany osprzęt z automatycznym czyszczeniem włącznie, a o podświetleniu przycisków w drzwiach czy automatycznie otwieranych/zamykanych szybach zapomnieli. :D Ot, filozofia inżynierów Nissana - w jednym miejscu na wyrost, a w innym za mało. :wacko:

 

Te dysze nie są po to by zapewnić kierowcy dobrą widoczność na kamerce z tyłu (to efekt uboczny). Są po to by działał system ostrzegania o samochodach w martwym polu, który działa w oparciu o obraz właśnie z tylnej kamerki i dlatego tylko w Qashqaiach z ostrzeganiem o martwym polu jest czyszczenie tylnej kamerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karminadel, mam Tecnę ze wszystkimi opcjami i w moim nie ma ani spryskiwacza ani sprężonego powietrza tylnej kamery. Wychodzi na to że albo było to wszystko przed liftem, albo ja trafiłem na egzemplarz bez tych bajerów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karminadel, mam Tecnę ze wszystkimi opcjami i w moim nie ma ani spryskiwacza ani sprężonego powietrza tylnej kamery. Wychodzi na to że albo było to wszystko przed liftem, albo ja trafiłem na egzemplarz bez tych bajerów 

 

To tak jak jak u mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbadane są wariacje Nissana...niby full wypas a brakuje takiego drobiazgu.A jak kupowaliście to była jakaś wzmianka o kamerze w ofercie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że taki bajer mógłby być, ale w ofercie na pewno nic na ten temat nie było.

Ale o tylnym nawiewie na stopy też nic nie było, a kolega który kupił Acente tego nawiewu niema ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to o spryskiwaczy kamerki to dowiedziałem się z forum że niektóre Qashqai to mają więc z góry założyłem że ja też będę miał no ale niestety chyba źle zakładałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...