Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wentylator chłodnicy


sakla1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.po włączeniu klimatyzacji uruchamia się wentylator to norma jednak po wyłączeni klimy wentylator pracuje na maxa cały czas 2.dci może ktoś doradzi przyczyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.po włączeniu klimatyzacji uruchamia się wentylator to norma jednak po wyłączeni klimy wentylator pracuje na maxa cały czas 2.dci może ktoś doradzi przyczyne

Wentylator w kabinie czy na chłodnicy?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Radzę poszukać przekaźnika wentylatora, pewnie sklejają się styki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz możliwość podłączenie pod kompa i zrobienia testu wykonawczego 1 i 2 biegu wentylatora?

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawdzałem komputerem pod kontem błędów -sprawdzałem sprężarkę klimy która na kompie się włączała i wyłączała ciśnienie 6bar-rezystor obrotów wentylatora po czyszczeniu styków zadziałał raz z obrotami dużymi potem małymi a następnie się wyłączył wentylator-jakieś pomysły???

Naprawa zrobiona naprawdę błacha sprawa a tyle problemu-dzięki wszystkim za sugestie i podpowiedzi..pozdro

Naprawa zrobiona naprawdę błacha sprawa a tyle problemu-dzięki wszystkim za sugestie i podpowiedzi..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witaj sakla1. Mam ten sam problem z wentylatorem co Ty w moim qashqai . Czy pomogło przeczyszczenie styków w rezystorze wentylatora czy coś innego? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...