Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotele Tekna vs NConnecta


keicam666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

W styczniu kupuję QQ j11 po lifcie i znajac roznice miedzy tekna a nconnecta chcialem sie Was poradzic w sprawie foteli.

 

Czy jest jakaś roznica w uzytkowaniu (wygoda), utrzymaniu itp? Wiem ze to kwestia gustu - chodzi mi o ta skora w Teknie jest dobrej jakosci? Tak z doswiadczrnia uzytkowego?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ecoskora więc daj sobie spokój szkoda kasy. Skórę może ma w ofercie range rover a to inny poziom

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrance gdyby każdy myślał tymi kategoriami to do tej pory jeździlibyśmy na taboretach...Jeśli nawet jest to eco skóra,to fotele mają zgoła inny wygląd niż szmaciane,mogę powiedzieć że mają bardziej bardziej...prestiżowy wygląd.Mam 60 tys przebiegu,a raczej siedzenia na szmatach i mogę powiedzieć,że mój fotel nadaje się do prania,a szczególnie boki,bo one są najbardziej narażone na ...portki :D

Widziałem z tej eco skóry po 40 tys i nic się nie działo,wyglądały jak nowe,więc myślę że gra warta świeczki...a ja myślę :D   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą skórę i nie wyobrażam sobie foteli ze szmat. Na codzień vzłowiek nie zwraca na to uwagi.... do czasu aż mu dają zastępcze z tapicerka matetiałpwą

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele nie są sportowe ale jak dla mnie bardzo wygodne, nie męczę się w nich a boki ze skóry czy też eco skóry  jak napisano powyżej, chronią przed że tak powiem zeszmaceniem choć dla chcąceg nic trudnego.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru wersji Tekna przekonały mnie dwa elementy: ksenony i właśnie skóra- wygląda dużo lepiej niż zwykłe obicie i łatwiej taki fotel utrzymać w czystości. Osobiście uważam, że fotele są wygodne i nawet długa podróż nie jest męcząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie wydaje by w tej klasie samochodu była w fotelach inna różnica niż tylko obicie. Sam co prawda nie miałem foteli ze skóry czy z ekoskóry, ale spędziłem co najmniej 10000 km jako kierowca w takich autach i na długich trasach. Poza lepszym wyglądem i faktycznie łatwiejszym utrzymaniem oraz mniejszym styraniem nie zauważam żadnego lepszego komfortu jazdy. Oczywiście kupiłbym samochód z bokami ze skóry i środkiem materiałowym bo taki mi się podoba najbardziej i wogóle dorzuciłbym kasę do tekny. Nie wiem jak promocje, zniżki ale jeśli dobrze pamiętam to różnica w nconnecta i tekna to 10-15k zł. Moim zdaniem przy aucie za ok. 100000 zł to żadna różnica. Jak stać to brać full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już tak obgadujecie,to możecie i mnie uszy obrobić :D

Czekam właśnie na zamówiony komplet siedzeń z boczkami skórzanymi,grzanymi siedzeniami...Miały być już w piątek,ale widocznie kurierzy cienko przędą.

Tzn,...cały komplet wnętrza z boczkami,tunelem,siedzeniami i instalacją :D

Aha!!! Siedzenia nówki!!! Nie śmigane!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z transportem wycyganiłem za 1.9 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru wersji Tekna przekonały mnie dwa elementy: ksenony i właśnie skóra- wygląda dużo lepiej niż zwykłe obicie i łatwiej taki fotel utrzymać w czystości. Osobiście uważam, że fotele są wygodne i nawet długa podróż nie jest męcząca.

Witam,

 

Mała uwaga, Tekna nie ma ksenonów tylko LED.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie fotele dotarły,jutro...albo jeszcze dzisiaj przekładka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie fotele dotarły,jutro...albo jeszcze dzisiaj przekładka :D

Jacek zrób koniecznie foto instrukcję z wymiany,na pewno się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna...a ja już tunel wymieniłem... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Aaaa,to mam się do ASO przyjąć??? :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz popalić...pasjonaci w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna...a ja już tunel wymieniłem... :|

Tunel już rozbierałem dwa razy,bo likwidowałem jego trzeszczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Jacko sobie pulsara nie kupił, tak to pewnie bym wiedział czy da się bez problemu dorobić nawiewy na tylne siedzenia w kanale środkowym jak w teknie. Ja się tak strasznie boje coś rozbierać. W poprzednim aucie połamałem sporo reczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele wymienione :D ,grzeją,ustawianie elektryczne działa

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...