Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Identyfikacja wtyczek


sebano79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję pomocy w identyfikacji wtyczek w okolicy skrzynki bezpieczników. Od nowości był zamontowany alarm Clifford, niestety na skutek awarii poprzedni właściciel go wyrzucił. Jeżeli ktoś takowy posiada, wdzięczny bym był za identyfikację modelu centrali. Ale do rzeczy:

Na początek mała puszeczka z podpiętym małym aku , zapewne do podtrzymania pracy alarmu po odłączniu głównego aku:

31183jpgq_qxsaane.jpg

Dwie duże wtyczki - pewnie od centalki:

31184jpgq_qxsaanw.jpg

I teraz zagadki:

31185jpgq_qxsaans.jpg

i kolejna:31186jpgq_qxsaaen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia to OBD I czy jak tam ją zwą czytasz nią błędy auta - fabryczna

Mała puszeczka to zapewne moduł do prostowniczy, ale do czasu jak jest zamknięty ciężko powiedzieć, akumulator żelowy - wyrzuć go bo jest rozszczelniony

Te dwie duże wtyczki pochodzą od komputerowych zasilaczy - możliwe że od centralki - niefabryczne

"zagadka" również pc-towa wtyczka (mała) a ciekawe co poprowadzone było po tej ostatniej - wygląda jak LTP a wychodzą tylko dwa kable

Te alarmy są "bajeranckie" ale też problematyczne i mało kto potrafi je obsługiwać. Wszystkie te wtyczki (oprócz obd) to zapewne alarm jednak bez centralki raczej niemożliwe odkryć co to było dokładnie. Chyba że masz pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wtyczka podobna do LPT ma więcej wyprowadzeń- zdjęcie było ze złej perspektywy. Poniżej poprawione:

31308jpgq_qxaahwn.jpg

 

Alarm montowany był w salonie przy zakupie auta. Znam producenta -"Clifford", niestety nie znam modelu. Próbowałem znaleźć po wtyczkach i pilotach ale poległem. Piloty:

31311jpgq_qxaahws.jpg

W wiązce oczywiście przekaźnik i bezpiecznik:

31309jpgq_qxaahwa.jpg

Wygrzebałem jeszcze takie cuś:

31310jpgq_qxaahsh.jpg

 

Najbardziej zbliżony wizualnie jest ten zestaw, jednk ilość pinów we wtyczkach się nie zgadza:

bild-2724_qxaahaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...