Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P0420 I P0430


dumik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!  Nissan murano z51 2009r 3,5 wyskakuje dzek na żółto ))) , dwa blady p0420 i p0430 coś z katalizatorem !? dodam ze autko ma gaz zamontowany , jak skasuje te blady to z 200 km jest ok! Czy ktoś już przerabiał  to///// może wywalić   te katalizatory....? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wyregulować gaz na początek można tez odciąć całkowicie i pojeździć na PB sprawdzisz wtedy czy tez wyskakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wyregulować gaz na początek można tez odciąć całkowicie i pojeździć na PB sprawdzisz wtedy czy tez wyskakuje 

na benzynie ok! Kur... bylem u 4 gazowników, tylko kassa i nic więcej.... każdy coś robi i dalej dzek...    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na PB OK to zazwyczaj jest wina regulacji LPG, tu trzeba sobie trochę pojeździć aby to wystroić na postoju nie da rady a co tam masz zamontowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na PB OK to zazwyczaj jest wina regulacji LPG, tu trzeba sobie trochę pojeździć aby to wystroić na postoju nie da rady a co tam masz zamontowane??

Kolega jutro zrobię zdjęcie.... bo się nie znam ... mam Murano od trzech tygodni, kupiłem z gazem , do tej pory same ON miałem)))       

Takie coś kolega  

post-109532-0-86194700-1514986585_thumb.jpg

post-109532-0-22966000-1514986605_thumb.jpg

post-109532-0-50148900-1514986629_thumb.jpg

post-109532-0-18369600-1514986646_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*py nie urywa trzeba by było wprowadzić poprawki ale na tym setupie powinno działać problemem pewnie jest strojenie lub jego brak i włączona ISA2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*py nie urywa trzeba by było wprowadzić poprawki ale na tym setupie powinno działać problemem pewnie jest strojenie lub jego brak i włączona ISA2

Szkoda ze  800km  jest do ciebie ..... widzę ze się znasz na tym .... a tu k... każdy jeden gazownik ...już nie wiem do kogo jechać.... 

Edytowane przez dumik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mogą poradzić z wyświetlaniem poziomu gazu , raz wskazuje ile jest gazu raz nie .... mówią ze jest walnięty komputer gazu....      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę ze się znasz na tym 

trochę się tam dłubie  :D

 

 

  

Nawet nie mogą poradzić z wyświetlaniem poziomu gazu , raz wskazuje ile jest gazu raz nie .... mówią ze jest walnięty komputer gazu....      

poziomem bym się nei przejmował, bo to jednak ułomny wskaźnik, który działa na zasadzie przesuwania magnesem wskazówki, która lata po rezystorze :D i nie wiadomo jak podgięty jest pływak a jak by był walnięty komp, to byś nie jeździł na gazie

 

wszytko zalezy od tego czy chcesz to sam zrobic i się doktoryzować w swoim Murankowym LPG czy raczej zlecić robotę, 

 

jak się podłączali widziałeś mapy?? możesz gdzieś podjechać aby się podpiąć i dać scriny z ustawień i map??, może ktos ze znajomych ma kabel a TU jest program AcGasSynchro 11.2.0.8

 

podpytaj @Tofu, jest z Kra wiem, ze ogarnia te tematy na pewno pomoże i doprowadzi auto do stanu takiego jak powinno być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę się tam dłubie  :D

 

 

poziomem bym się nei przejmował, bo to jednak ułomny wskaźnik, który działa na zasadzie przesuwania magnesem wskazówki, która lata po rezystorze :D i nie wiadomo jak podgięty jest pływak a jak by był walnięty komp, to byś nie jeździł na gazie

 

wszytko zalezy od tego czy chcesz to sam zrobic i się doktoryzować w swoim Murankowym LPG czy raczej zlecić robotę, 

 

jak się podłączali widziałeś mapy?? możesz gdzieś podjechać aby się podpiąć i dać scriny z ustawień i map??, może ktos ze znajomych ma kabel a TU jest program AcGasSynchro 11.2.0.8

 

podpytaj @Tofu, jest z Kra wiem, ze ogarnia te tematy na pewno pomoże i doprowadzi auto do stanu takiego jak powinno być :D

Ok! Dzięki! Nie stety  nie mam znajomego z kabelkiem....

Po ostatniej regulacji gazu , murano pali -miasto 35 litrów ))) gdzie paliło do 20 litrów)))    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po ostatniej regulacji gazu , murano pali -miasto 35 litrów ))) gdzie paliło do 20 litrów)))    

dlatego masz błędy kata, bo jest przelany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

dlatego masz błędy kata, bo jest przelany 

Dzisiaj bylem u gościa w Rzeszowie , rozwiercił wtryski (powiedzial : ze jakiś debil to rozwiercał pod golfa 1,6 )  dalej problem w oprogramowaniu do tych wtrysk.  nie do tego modelu było)))  po wszystkich modyfik. auto nie poznać , ale  jest  problem - do wymiany reduktor ! JAKI WYBRAĆ  ???        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zregeneruj ten co masz będzie najtaniej, do tego możesz przerobić na śruby zamiast szpilek 


zestaw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zregeneruj ten co masz będzie najtaniej, do tego możesz przerobić na śruby zamiast szpilek 

zestaw 

Dzięki kolego !!! 

Gosc powiedzial ze smarowanie tak jak u mnie zrobione jest do d...y  , lepiej bez niego ( a jak to do każdego wtrysku  , a nie odrazu do kolektora jak u mnie)?

A tak przy okazji ... może jednak jakiś lepszy nowy reduktor?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy morze lepiej dołożyć i kupić zestaw ,   reduktor , wtryski dobre.....?


czy morze lepiej dołożyć i kupić zestaw ,   reduktor , wtryski dobre.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pewnie z wymianą 

Kurde nie pytałem ,powiedzieć gościówie zęby ten reduktor zakładał (   http://www.phjacus.pl/R20-Reduktor-Magic-Compact-III-250KM-350KM-p84.html ) ?  te wtryski co mam są aż tak h....e?   :whistle:  Sory ze głowę zawracam ))) Ten gość mi dawałeś ..... pisałem do niego i cisza   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wtryski to sam pytałeś to powiedziałem co i jak

 

możesz mu powiedzieć aby to Ci zamontował, reakcje są różne :D 

 

odnośnie @Tofu to spróbuj TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wtryski to sam pytałeś to powiedziałem co i jak

 

możesz mu powiedzieć aby to Ci zamontował, reakcje są różne :D

 

odnośnie @Tofu to spróbuj TU

Dzięki! Zobaczymy co na to..... ))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...