Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

juke kontrolka Air Bag


andi_pl

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

czy moze ktos wie co to takiego Zero Point Reset

 

mam juka usa po dzwonie i wszystko mam wymienione co bylo wystrzelone ale pojawil sie blad modulu fotela pasazera

 

w sieci doczytalem sie ze jak byl wyjmowany fotel a byl bo zalozylem na moje org fotele skore alcantare

 

to teraz trzeba zrobic tzw Zero Point Reset fotela pasazera

 

co to za procedura czy ktos to ogarnie czy tylko serwis ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj tego sposobu z działu dla Note

 

"Kasowanie błędu AIR BAG-mruga kontrolka poduszek.Te instrukcie zapozyczylem z innego forum o nisanie,Mialem taki sam problem,ZROBILEM TAK JAK JEST NAPISANE I KONTROLKA PRZESTALA MRUGAC przekrecic kluczyk na ON-wszystko sie pali, silnik nie chodzi, 1. kontrolka AIR BAG zapala sie na 7 sek. czekamy dzielnie i uwaga gaśnie aby mrugać i wtedy (to jest ta 1 sekunda jak tylko zgasnie z trybu 7 sek) 2. cofamy kluczyk na ACC (pozycja wszystko gasnie ale jeszcze klucza nie wyjmiemy-jest oznaczenie na stacyjce) i liczymy 3 sek., najlepiej 121,121,121 i ponownie kluczyk do przodu na ON (pozycja punkt 1) wszystko sie zapala 3. czekamy, czekamy-lampka AIR pali sie ciagiem i gaśnie i w tym momencie kluczyk na ACC i znowu 121,121,121 (w myslach oczywiscie ) 4. znowu na ON i powtarzamy punkty 1-2 (czyli zabawa z kluczykiem 3 razy) i teraz 5. cofamy kluczyk do końca czyli na OFF i do przodu na ON i patrzymy a kontrolka AIR po 7 sekundach świecenia ciagiem zapala się duzo wolniej i na dłużej w cyklach co 3 sekundy na czas 1 sek. i to jest radość bo oznacza, że komp. poduszek przeszedł do trybu naprawczego-teraz wypalamy papierosa, usmiechamy sie do siebie :sylwester: i 8. cofamy kluczyk na OFF (jak do wyjecia ale nie wyjmujemy) i 9. dajemy do przodu na ON i patrzymy a tu AIR bAG jak nowy po 7 sekundach gaśnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem juz lipa wyczytalem ze reset fotela bo tam jest modul robi sie consultem  juke usa ma jakis modul ciezaru pasazera to chyba jakies zapiespieczenie zeby air bag nie zabil dzieciaka na fotelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W większości sposób z kluczykiem się sprawdza, tylko jak można to zrobić mając keyless go? Po wymianie radia, zaczęła mrugać kontrolka, a mamy przycisk i stąd moje pytanie ?  Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po wymianie radia mi też mrugał AIRBAG - zapomniałem podłączyć wtyczkę do lampki air bag pasażera nad radiem. Ponowne podłączenie wtyczki nic nie daje - dalej mruga - trzeba błąd skasować komputerem - 2 minuty i 30 zł u pierwszego lepszego mechanika. Sprawdź jeszcze wtyczkę wyłączania AIRBAG w schowku pasażera. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...