Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pierwsze zgrzyty z aso i nie ostatnie


konrads
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta kamera to zwykly gadzet niestety. W zastepczym QQ byla kamera ale wole czujniki. Mam ustawione na minimalna odleglosc i sprawdzaja sie fantastycznie. I nie wazne czy skosnie czy rownolegle do przeszkody.

Kamera tylna byla co chwile brudna i g. bylo w niej widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym od razu ba Karcher pojechał na test.

A wiesz,że nie dało rady? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie kamery bez czujnikow. W garażu tylko z kamerą musiał bym parkować na czuja

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kamerę mam tylko z tyłu ale jest to genialne rozwiązanie i od tego auta będę chciał już zawsze je mieć. Czujnik w tiidzie raz mnie zawiódł i nie wychwycił słupka, a w kamerze ma wszystko jak na dłoni ( wiadomo, w nocy jest zdecydowanie gorzej) generalnie jeśli bym musiał wybierać, wybrałbym na 100% kamerę. Na szczęście nie muszę i mam to i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kamera to zwykly gadzet niestety. W zastepczym QQ byla kamera ale wole czujniki. Mam ustawione na minimalna odleglosc i sprawdzaja sie fantastycznie. I nie wazne czy skosnie czy rownolegle do przeszkody.

Kamera tylna byla co chwile brudna i g. bylo w niej widac.

Kamera ma spryskiwacz i sprężone powietrze do osuszania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze modele tego nie mają


Jeszcze jedno,jak wczoraj wgrali nowy soft to również zaktualizowali navi,tak mi serwisant powiedział,a wierzę mu bo to taki zaufany chłopak.Z czym by to się wiązało ta aktualizacja? Nie zdążyłem się go dopytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamera ma spryskiwacz i sprężone powietrze do osuszania

 

Tylko Tekna, trzeba mieć systrzem monitorowania martwego pola. Gdzieś się to przewinęło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślałem, że już nikt nie napisze w tym temacie nic ciekawego, a tu proszę... znana mi firma, miasto. A JA NADAL BEZ SAMOCHODU :) IIII czekammmm. :)

konrads - zdradź nam jak się skończyła Twoja sytuacja z odbiorem/kupnem samochodu? Diler zareagował w końcu, czy kupiłeś gdzie indziej?

Ja sam czekałem bardzo długo na swojego (u mnie raczej z winy banku niż dilera) - dlatego rozumiem Twoje skręty żołądka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem przed laty Note,to czekałem dwa miesiące na samochód ,który był w kraju!!! A to z Wawy zamiast do DG trafił do lublina,a to nie mogli go wydać z Lublina bo za samochodem nie dojechały dokumenty,a to w drodze z Lublina zepsuła się laweta...mnogo tego było,...ale za to auto było bezawaryjne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a i tak w nim nonstop grzebałeś, o "odlotowej" dosłownie  :laie_67: osłonie silnika nie wspominając :banan: pamiętam jak dziś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo! :D Ta osłona być może uratowała mi silnik przy kolizji z motocyklistą :D Też o tym pisałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstepie powiem, że trochę się zniesmaczyłem na wszystko co wiaze sie z nazwa Nissan, ale...... już mi przeszło :) MAM GO :) Jest niebieski i juz zaczynam go traktowac lepiej niz zonę :) Nie zart.

Dowiedzialem sie  z roznych drog dlaczego Diler mial problemy i powiem, ze go troche rozumie. ;) Zachowal sie w stosunku do mnie dobrze, dolozyl dywaniki welur mate na tyl paliwo i przeglad. tak wiec ukoil moje nerwy, ale nie głod alko:) Co do pierwszych wrazen to chyba na innej stronie forum bede pisal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na wstepie powiem, że trochę się zniesmaczyłem na wszystko co wiaze sie z nazwa Nissan, ale...... już mi przeszło :) MAM GO :) Jest niebieski i juz zaczynam go traktowac lepiej niz zonę :) Nie zart.

Dowiedzialem sie  z roznych drog dlaczego Diler mial problemy i powiem, ze go troche rozumie. ;) Zachowal sie w stosunku do mnie dobrze, dolozyl dywaniki welur mate na tyl paliwo i przeglad. tak wiec ukoil moje nerwy, ale nie głod alko:) Co do pierwszych wrazen to chyba na innej stronie forum bede pisal. 

Ten nowy niebieski?Jest piękny,widziałem na żywo jak byłem na przeglądzie,bajka.Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za gratki. powiem,ze jak patrze na niego to chyba bardziej podoba mi sie od cx5 czerwonej ( acha i moim zdaniem jest cichszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czerwone CX już się bardzo opatrzyły a niebieskich QQ jest jeszcze malutko

Edytowane przez tz1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapieszcz i nie skatuj  :) wyłącz S/S i używaj do woli bez awarii a i o oleum pamiętaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do s/s wylaczam staram sie wylaczac, w pulsarze wylaczalem. wkurza mnie to, ze sam wybiera sobie kiedy chce sie wylaczyc. gosc ktory sprzedawal auto powiedzial mi, ze komputer ma wiele danych ( tem w srodku na zewnatrz itd) do tego aby uruchomic s/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa....i czasami te dane pozwolą komputerowi wyłączyć silnik w momencie jak się rusza ze świateł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,a czasami nie :D Głupieje jak człowiek w stresie. Dla tego pozwoliłem sobie wyłączyć to cudo na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jw. w pulsarze wylaczalem. czyt gdzies, ze kombinowales z wylaczeniem na stale, staram sie pamietac o wylaczeniu. czasmi w celach laboratoryjnych chcialem zobaczyc kiedy sie zalaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...