Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] Brak katów, a przegląd


extrabot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zastanawiam się nad wycięciem katów, głównie w celu poprawienia dźwięku. Ale jak chyba wszystko już na ten temat wyczytałem to nurtuje mnie jedna rzecz.

Jak wygląda wtedy przegląd auta? Ma ktoś sprawdzonych diagnostów we Wrocławiu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Tarnowa i prościutko po wycięciu katow z jeszcze czerwonymi spawami pojechałem do przeglądu gosc weszedl do kanalu ale nie powiedział ani słowa. Bardzo dużo zależy od tego na jakiego trafisz diagnoste. No i trzeba zapłacić z góry . A co do dźwięku to nie zapomnij odrazu o wspawaniu tłumika bo będzie polonez tak jak u mnie i muszę to teraz poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle że od czerwca  mają wejść zmiany i większość pomiarów  będzie automatycznie porównywana z bazą danych   np spaliny hamulce nacisk na oś  hałas  jeżeli któryś parametr   nie będzie w normie dla danego modelu samochody to z automatu  i bez udziału diagnosty   system  odnotuje wynik negatywny i ten wynik będzie w bazie danych więc każda stacja  ci nie podbije przeglądu  

 

 oby jednak im sie to nie udało   bo załatwią nas na cacy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie że o tym czy auto przejdzie przegląd już nie będzie decydował diagnosta    tylko system     wyjdzie ci 31% nierównomiernej siły na hamulcu  i d*pa po staremu by ci przybili pieczątke   ale według tego nowego projektu  z centrali  będzie odmowa   a w bazie danych zostanie to odnotowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyjeżdżasz innym autem na ścieżkę a pozytyw wbijasz do tego dowodu co chcesz i sprawa załatwiona: D oczywiście w miejscu gdzie tak się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o hamulce to nie ma z tym problemu, jeżeli będą złe to je jak najszybciej poprawie - nawet lepiej jak to wyjdzie na przeglądzie, niż na trasie. Gorzej właśnie z małymi modyfikacjami dźwiękowymi, ale skoro nie macie z tym problemu to chyba nie mam się czego obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś miał problem z brakiem tylnego przeciwmgielnego przy przeglądzie ? Oczywiście dla posiadaczy wersji z poza EU.

Zbliża mi się pierwszy przegląd z Ztce i też mam obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś miał problem z brakiem tylnego przeciwmgielnego przy przeglądzie ? Oczywiście dla posiadaczy wersji z poza EU.

Zbliża mi się pierwszy przegląd z Ztce i też mam obawy.

Mi kazali zrobić zanim się zapisałem na przegląd. Kupiłem jeden kierunkowskaz od wersji europejskiej z przeciwmgielnym światłem czerwonym, pociągnąłem kable i dołożyłem przycisk na desce – jeden wieczór roboty i gotowe.

 

Swoją drogą z wyciętymi katami nikt już nie robił problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Panowie, odnośnie katalizatorów - chcę wrócić do oem katów, żeby nie bujać się z przeglądami i CEL'em.

Czy katalizatory od wersji US będą pasować do wersji EU? I czy katy różnią się w zależności od wersji silnika? Mam silnik DE europejski.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...