Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak kontrolki cieczy chlodzacej


luka8256
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,posiadam Notesa z 2006 roku 1.6 ale po przekreceniu kluczyka nie zauwazylem zeby zaswiecila sie kontrolka (o ile tam jest) plynu chlodzacego.Czy macie tez taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,posiadam Notesa z 2006 roku 1.6 ale po przekreceniu kluczyka nie zauwazylem zeby zaswiecila sie kontrolka (o ile tam jest) plynu chlodzacego.Czy macie tez taki przypadek?

U mnie po przekreceniu kluczyka i przez jakis czas zanim silnik sie nagrzeje pali sie niebieska kontrolka plynu, wiec sadze ze u Ciebie tez powinna. Mam note tez z 2006 ale 1.4

 

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma jak jest ;)..........

Jest tam gdzie wskaźnik paliwa.

Od prawej......światła drogowe niebieska, poduszki czerwona i kontrolka płynu chłodzącego czerwona.

Jak wszystko OK to gaśnie jak problem to pali się cały czas.

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za odpowiedz ale po przekreceniu kluczyka swieci sie tylko kontrolka poduszki i swiatel drogowych po prawej stronie.Nie wiem gdzie jest problem bo wg mnie powinna byc.


Co moze byc przyczyna bo napewno musi swiecic,przegladalem nawet filmiki z you tube i sa.

U mnie nie ma na pewno.Moze poprostu jest przepalona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za odpowiedz ale po przekreceniu kluczyka swieci sie tylko kontrolka poduszki i swiatel drogowych po prawej stronie.Nie wiem gdzie jest problem bo wg mnie powinna byc.

 

Co moze byc przyczyna bo napewno musi swiecic,przegladalem nawet filmiki z you tube i sa.

U mnie nie ma na pewno.Moze poprostu jest przepalona?

Przepalona albo... wyjeta..ale tak to raczej z checkiem robia:-p

 

Wysłane z mojego myPhone_AXE_LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są diody......można jedynie zasłonić.

Co do kontrolki to widziałem na youtube że niektóre modele jej nie mają......wychodzi na to że to najuboższe wersje.

Nie wiem jaką Ty masz wersję ale jak nie ma kontrolki to wychodzi na golasa.

Edytowane przez M@reS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet kolory tła liczników są do odpowiedniej wersji...........standardowo są czarne.

W wersji Tekna są białe, ja takie mam i niektóre kontrolki są w innym miejscu niż w czarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co obrotomierza może nie być ale od chłodnicy ? mam k12 i faktycznie trzeba dobrze się przyjrzeć bo to jest ułamek sekundy,, po przekręceniu wszystko się świeci a ta jedyna natychmiast gaśnie i u mnie umiejscowiona jest na górze być może zasłania ci kierownica  na pewno jest u mnie kolor niebieski sam kiedyś szukałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...