Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Czy to tania cena wymiany wahacza...


camello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

bardzo proszę pi razy oko powiedzieć mi czy to po kosztach naprawa czy normalna cena.

Wymiana Sworznia wahacza przedniego 1szt. końcówka drążka ustawienie geometrii koszt około 400zł

Wymiana Wahacza przedniego i końcówki 1szt ustawienie geometrii koszt 560zł

Wszystko z częściami jedynie co wiem to wahacz kosztuje u nich 220zł

 

Up

Nikt nie wymieniał tych elementów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Ceny z ASO?>

 

Wymiana Sworznia wahacza przedniego 1szt. końcówka drążka ustawienie geometrii koszt około 400zł - 2h roboty (geometrii się nie ustawia, tylko zbieżność co kosztuje zwykle do 100zł).  
Wymiana Wahacza przedniego i końcówki 1szt ustawienie geometrii koszt 560zł - 2,5h roboty
Wszystko z częściami jedynie co wiem to wahacz kosztuje u nich 220zł - nie ma potrzeby wymiany wahacza. 

 

Sworzeń i końcówki drążka w dobrym zamienniku to koszt 30 - 50zł szt. 

Jak dla mnie ceny prawie 2x za duże. 

 

podsumowanie::

robocizna 150zł

zbierzność 100zł

końcówka i sworzeń - 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny kosmos co prawda żyjemy w różnych stronach geograficznych sam nie dawno zmieniałem  sworzeń koszt 25 -60 jest sporo tego lecz żaden nie pasował brakowało 1mm więc zmuszony byłem kupić cały wahacz  monroe koszt 170zł  robocizna 0 sam robiłem banalnie prosta robota 2nakrętki i 1 śruba czas ok 20min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sworzni dolnych są dwa rodzaje, z grubszym i cieńszym stożkiem. Cieńszy to np. CTR, z grubszym są OYODO i Teknorot. Ja montowałem Oyodo - wyglądał solidnie. Oryginał był TRW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...