Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przedni most Navara D40


papa_bizkit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Jak to jest z przednim napędem? Czy powinno się go słyszeć? Mój po załączeniu słychać, tak jak by rzęrzenie, trudno mi opisać, ale słychać. raczej nie ma znaczenia prędkość, praktycznie od najniższej słychać cały czas praktycznie jednakowo. Dodatkowo żeby rozłączyć to muszę przełączyć na tryb 2H i skręcić mocno koła. jak tego nie zrobię to cały czas jest zapięty, wiem bo słyszę :) akurat jestem w górach i wiem kiedy działa kiedy nie :)


może to szum i demonizuje? czy w takim razie szum powienin być slyszalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Jak to jest z przednim napędem? Czy powinno się go słyszeć? Mój po załączeniu słychać, tak jak by rzęrzenie, trudno mi opisać, ale słychać. raczej nie ma znaczenia prędkość, praktycznie od najniższej słychać cały czas praktycznie jednakowo. Dodatkowo żeby rozłączyć to muszę przełączyć na tryb 2H i skręcić mocno koła. jak tego nie zrobię to cały czas jest zapięty, wiem bo słyszę :) akurat jestem w górach i wiem kiedy działa kiedy nie :)

może to szum i demonizuje? czy w takim razie szum powienin być slyszalny?

raczej nie powinno być nic słychać.   włączasz 4x4 na prostych kołach?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. nie ma znaczenia czy na prostych czy na skreconych (aczkolwiek nie próbowałem). może jest ktoś z okolicy np na dzień dzisiejszy Krynicy Zdrój co by posłuchać :) przecie nie zatrzymam obcego człowieka na środku ulicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szum nie powinien być słyszalny. W Patku nie słyszę przedniego mostu bez względu na to jaki mam tryb włączony. Ponad to książki do D40 i R51 wyraźnie mówią o dołączaniu i odłączaniu 4x4 na "prostych" kołach. Coś mi się zdaje że u Ciebie cały napęd wymaga kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jechałem ciut na 4x4, nawet z reduktorem. na 4H slyszalny, tak jakby takie huczenie. A co do załączania to pieknie załącza sie na prostych kołach, ale żeby rozłączyć to już musze skręcić koła, i to mocno, inaczej jedzie cały czas na 4H. wygląda że muszę się wybrać do jakiegoś fachowca. Ktoś zna z okolicy Warszawy? najlepiej zachodniej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...