Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprawdzenie historii auta Qashqai J10


katalonczyk1899
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym uzytkownikiem tego forum. Mam takie pytanie czy jest ktoś na forum kto ma możliwości sprawdzenia historii auta? Chodzi mi rownież o historie z zagranicy. Zamierzam kupić auto sprowadzone z Francji i chciałbym sprawdzić czy już czasami zegary nie zostały przekręcone. Nie wiem czy w dobrym dziale założyłem temat, jeśli nie to proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie da sie sprawdzić, z Francji to już w ogóle. Jak był serwisowany w PL i pojedziesz nim jako właściciel to coś może łaskawie powiedzą.. Nissan nie ma centralnej bazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam takie pytanie czy jest ktoś na forum kto ma możliwości sprawdzenia historii auta?

 

Ja swojego QQ kupiłem bezpośrednio od pierwszego właściciela w PL. Wiedziałem w którym salonie był serwisowany. Napisałem maila, poprosili o zdjęcie dowodu i umowy kupna celem potwierdzenia, że to ja teraz jestem właścicielem. Dostałem całą historię w pdf-ie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się bardzo dużo sprawdzić. Podaj VIN to zoabczę co jest dostępne.

 

 

Nic nie da sie sprawdzić, z Francji to już w ogóle. Jak był serwisowany w PL i pojedziesz nim jako właściciel to coś może łaskawie powiedzą.. Nissan nie ma centralnej bazy.

Kolego .. nie wiesz , nie znasz się widać i wprowadzasz ludzi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy móglby mi ktoś sprawdzić historię serwisową po VIN? Auto z polskiego salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym uzytkownikiem tego forum. Mam takie pytanie czy jest ktoś na forum kto ma możliwości sprawdzenia historii auta? Chodzi mi rownież o historie z zagranicy. Zamierzam kupić auto sprowadzone z Francji i chciałbym sprawdzić czy już czasami zegary nie zostały przekręcone. Nie wiem czy w dobrym dziale założyłem temat, jeśli nie to proszę o przeniesienie.

kolego ,ja się przymierzam do sprzedania QQ 

jak coś to pisz 

kupiony w polsce z 1000000000% wartością przebiegu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się bardzo dużo sprawdzić. Podaj VIN to zoabczę co jest dostępne.

 

 

Kolego .. nie wiesz , nie znasz się widać i wprowadzasz ludzi w błąd.

I co kolega sie dowiedział o aucie z Francji skoro taki obyty?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co kolega sie dowiedział o aucie z Francji skoro taki obyty?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

VIN trzeba podać.. z fusów nie wróże.. swoją drogą kolego wesołku to za podejście to ojeje cię ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN trzeba podać.. z fusów nie wróże

Oczywiście, oto VIN auta, o które pytałem: SJNFENJ10U2615776. Auto było kupione w polskim salonie jeździło oraz było serwisowane na terenie Polski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN trzeba podać.. z fusów nie wróże.. swoją drogą kolego wesołku to za podejście to ojeje cię ;)

W nissanie po VINie to sobie sprawdzisz tylko historie napraw gwarancyjnych. Nic więcej.

 

 

@

 cezzar1

Te auto miało 23.06.2016 przy przebiegu 74138 wymieniane tuleje wahacza na gwarancji. Dalszych wpisów brak.

 

I to też mocno wątpliwe bo auto straciło gwarancje dzień później więc pewnie ktoś z pracowników sobie tuleje na niego rozliczył.

Edytowane przez Mereth92
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, w książce serwisowej jest wpis dotyczący daty początku gwarancji: 24.06.2013. Był na ostatnim przeglądzie 23.06.2016, jaki jest odnotowany w książce. Dzień później 3 letnia gwarancja wygasła.

Dzięki za info o wymianie tulei. Wiadomo o które wahacze chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Polski salon to bez problemu ja kupowałem od pierwszego właściciela w Warszawie na pierwszym serwisie u Polodego w Poznaniu miałem całą historię wydrukowaną jak się umawiałem na przegląd prosiłem o to i Pan poinformował mnie że bez problemu wszystko będzie i było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na historiapojazdu.gov.pl ktoś próbował ? od niedawna można samemu za darmo sprawdzić historię pojazdów sprowadzonych z USA, Kanady, Francji, Belgii, Holandii, Włoch i Szwecji, potrzebny vin, data pierwszej rejestracji i nr rejestracyjne pojazdu który chce się sprowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...