Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ubezpieczenia X'a - czy nam sie opłaca


Crith
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie brałem GAP'a. 

Ubezpieczałem mojego  X-a w grudniu'2017  - WARTA (pakiet Platinum).

Przez 3 lata gwarantowana  100 % wartości z FV.  124 k - koszt 2 960 PLN / rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem,...tylko coś się pop...przeniesione poszły na początek...Chyba z racji tego ,że były wcześniej pisane,ale jest.Przeżyjemy jakoś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem w Warcie ale okazalo sie ze to tylko ubezpieczenie pelnej kwoty dla szkody z AC a nie z OC

Gdybym mial szkode z OC to bym troche stracil

Dlatego teraz rozwazam GAP'a a w PZU podobno 3,1 % za pelne chca + dodatkowe 1 850 na trzy lata za GAP - da sie przezyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu zajrzałem w papiery polis.

Za 5 letni GAP fakrurowy od 104 tys. zaplacilem w 01/2015 3.156 zl. Dziala na kradzież i całkowitą zarowno z AC jak i OC sprawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzis oferta od dealera na pakiet ubezpieczeniowy na rocznego Xa 3920 pln, Troche jesli nie sporo duzo

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo atrakcyjna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PZU podniesli skaldki na dealerskie z 3,1% na 3,3%

Niestety to wzrost o min. 200zl na polisie

Mnie wyszlo cos w ololicach 3 400 zl + GAP 1 850 zl od nowego (wyprzedaz rocznika 2017) X'a 1.6 dCi Tekna 4x4 w metaliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Możecie napisac ile płaciliście mniej więcej za ubezpieczenie OC AC po roku i w jakim TU ? Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama kwota niewiele wniesie. Zalezy od ceny rynkowej i znizek i kodu pocztowego i wielu roznych parametrow. Ale moge napisac ze wynosila 1.85% od rynkowej po 1 roku za AC.OC.NW.ASS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nie do końca w temacie.

Mam polisę OC/AC w PZU. Po 5 miesiącach obowiązywania umowy, przyszła mi chęć doubezpieczyć szyby.

I kiszka. PZU odmówiło.

Nie wiecie czy w jakiejś innej firmie ubezpieczeniowej można ubezpieczyć same szyby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy Gap to stala wartość % od wartości samochodu czy są różnice w firmach ? W salonie obliczyli mi 2950zl na 5 lat od wartości 115 tyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2018 o 07:19, carp22 napisał:

Czy Gap to stala wartość % od wartości samochodu czy są różnice w firmach ? W salonie obliczyli mi 2950zl na 5 lat od wartości 115 tyś. 

są nieznaczne różnice i wynikają z zakresu.

Najlepsze to GAP-faktura (doplacają do kwoty zakupu ponad wypłatę z polisy).

Druga ważna rzecz, to czy obejmuje takze dopłatę do wypłaty zarowno z Twojego AC (kradzież lub całkowita) jak i OC sprawcy (całkowita).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...