Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fulll Ledyyy vs. Halogeny z Przodu


Pontiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem o tym zeby włożyć tam ledy,ale w końcu darowałem sobie...w sumie może trzy razy je załączyłem.

 

Sprawdzałeś może jak dostać się pod to zabudowę tj. od której strony jest łatwiejszy dostęp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam w całej rozciągłości , że w QQ przednie przeciwmgielne to dekoracja !! a jeżeli mają coś podbijać - światłą mijania- to raczej należałoby podbić oko projektantom za taki bubel.

Zadko używane  hmmm ... no tylko wtedy gdy są potrzebne ! a bywaj takie potrzeby  ii kaszana. W Octavii kilka razy doceniłem posiadanie przeciwmgielnych ! naprawdę dawały, nawet były extrema gdzie wyłączałem mijania i korzystałem tylko z nich bo było znacznie lepiej i w podbijanie krótkich to nie wierzę .

Szkoda , że są takie słabe, ale też dumam czy nie da się ich lekko wysunąć do przodu .. może coś się poprawi .. 

Rzadkiej mgły życzmy sobie ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechotnik: ale też dumam czy nie da się ich lekko wysunąć do przodu .. może coś się poprawi ..

 

 

 

dokładnie to samo sobie pomyślałem.

Są za głęboko

 

Najlepsze halogeny miałem w punto - gdy sam sobie zamontowałem na zderzaku.

 

Miałem kilka samochodów - ale w żadnym halogeny nie były na tyle silne żeby doświetlić drogę.

Rzeczona 307 - chyba najlepiej - bo najwyżej. fiaty średnio OK, ople wcale.

 

 



 

Edytowane przez Brzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś może jak dostać się pod to zabudowę tj. od której strony jest łatwiejszy dostęp?

Od spodu,zdjąć lub mocno odchylić osłonę silnika.Można też od nadkola,zdjąć koło i nadkole

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak w nowym QQ te światła to dekoracja i nic więcej. Zero świecenia. Do przodu wcale, na boki prawie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

Odświeżę trochę temat. Zakładam, że niektóre osoby z tego tematu zmieniły sobie halogeny i wiedza jak wyglądają wtyczki od nich. Chcę sobie dołożyć halogeny do mojego QQ. Przeczytałem na forum, że pod maską powinny już być gotowe wtyczki, wystarczy podpiąć halogeny i wymienić dźwignię przy kierownicy. Poszedłem więc szukać dzisiaj wtyczek. Znalazłem w sumie 3 (dwie czarne wtyczki po obu stronach auta z żółtym środkiem jak na zdjęciu 1 i jedną po prawej stronie auta koło spryskiwacza całą czarną, której nie mogę znaleźć po lewej stronie - zdjęcie 2) Możecie mi proszę potwierdzić czy te z żółtym środkiem są od halogenów? Wie ktoś może od czego jest ta cała czarna wtyczka na zdjęciu 2? Dodam, że kable od wtyczki drugiej wychodzą z tego samego oplotu co kable wtyczki 1 i były razem sklejone taśmą przy zbiorniku spryskiwacza.

PS

Na trzecim zdjęciu zaznaczyłem gdzie były wtyczki z prawej strony auta

InkedDSC_0058_LI.jpg

DSC_0056 - rys.jpg

InkedDSC_0059_LI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ta czarna będzie od jakiegoś nieistniejącego w opcji czujnika,natomiast te żółte,raczej na pewno są od oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna może być od czujnika poziomowania reflektorów- jak ma się taką opcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie korzystając z okazji, czy możecie mi polecić sprawdzone żarówki do:

1. świateł drogowych, zauważyłem że tam są H7 - zależy mi na mocnym i białym świetle

2. świateł przeciwmgielnych, nie znam typu żarówki - kryteria takie same jak powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czech napisał:

Ta czarna może być od czujnika poziomowania reflektorów- jak ma się taką opcję

Czujnik będzie raczej mocowany do elementów zawieszenia. 

TeQillaZZ, możesz włączyć halogeny mimo ich braku? Wtedy sprawdzisz czy na wtyczkach pojawi się napięcie. I to będzie potwierdzenie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelach po lifcie mamy>

-światła mijania H11-55W

-światła drogowe H9-65W

-przeciwmgielne H8-35W

2 minuty temu, RAMA napisał:

Czujnik będzie raczej mocowany do elementów zawieszenia. 

Mowa jest o wtyczce, sam czujnik jest mocowany do zawieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Czech napisał:

Mowa jest o wtyczce, sam czujnik jest mocowany do zawieszenia

No dobra, rozwinę :) Czujnik poziomowania reflektorów zwykle mocowany jest do elementów zawieszenie samochodu, z tyłu. Żeby lepiej reagował na zamiany obciążenia które zwykle powstają w tamtej okolicy (paliwo, pasażerowie, bagaż). Pisałem ogólnie o zawieszeniu gdybym nie wiedział o jakimś samochodzie co ma to zrobione z przodu (może jakiś chińczyk coś wymyślił)

Widzisz możliwość podłączenia tej wtyczki w okolicach zawieszenia przedniego a tym bardziej tylnego koła? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RAMA napisał:

No dobra, rozwinę :) Czujnik poziomowania reflektorów zwykle mocowany jest do elementów zawieszenie samochodu, z tyłu. Żeby lepiej reagował na zamiany obciążenia które zwykle powstają w tamtej okolicy (paliwo, pasażerowie, bagaż). Pisałem ogólnie o zawieszeniu gdybym nie wiedział o jakimś samochodzie co ma to zrobione z przodu (może jakiś chińczyk coś wymyślił)

Widzisz możliwość podłączenia tej wtyczki w okolicach zawieszenia przedniego a tym bardziej tylnego koła? ;)

 

W Scenicu były dwa czujniki z przodu i z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, QashqaiP11 napisał:

I w całej grupie VAG są z przodu i z tyłu czujniki poziomowania lamp. 

Ja czytałem że od 2008 jest tylko z tyłu ale ja miałem Passata z 1998 więc pewnie źle przeczytałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...