Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zasięg pilota


aerofan

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

jaki macie zasięg pilota w swoich QQ ? U mnie gdzieś 1 miesiąc po zakupie drastycznie spadł, ledwo dało się otwierać auto z pilotem w kieszeni. Po wymianie baterii w serwisie jest jakby ciut lepiej, ale auto z pilota (poza miastem)  mogę otworzyć dopiero jak podejdę na 2-3 metry do auta, a i przycisk na klamce też nie zawsze zadziała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamknąłem z około 40m. Mam system bezkluczykowy. Co do przycisku to zasięg około 1m od drzwi

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

...  jaki macie zasięg pilota w swoich QQ ? U mnie gdzieś 1 miesiąc po zakupie drastycznie spadł, ledwo dało się otwierać auto z pilotem w kieszeni. Po wymianie baterii w serwisie jest jakby ciut lepiej, ale auto z pilota (poza miastem)  mogę otworzyć dopiero jak podejdę na 2-3 metry do auta, a i przycisk na klamce też nie zawsze zadziała. 

Co do fabrycznie założonej baterii, to miałem podobnie - po ok. 3 miesiącach niemal kicha, a by odpalić auto musiałem pilota "przytulić" do przycisku startowego. Zamiast jeździć do ASO (20 km w jedną stronę), sam kupiłem baterię CR 2032 i wymieniłem. trzyma 3-ci rok. Nie testowałem max zasięgu pilota, ale z 20m zamyka i otwiera auto bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie zasłania to nawet z ok. 40 metrów dało u mnie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to może mieć wpływ pole magnetyczne np. Anten telefonii, do tego stopnia, że nawet nie można zamknąć auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie sposobem Clarksona, pilot przyłożony do głowy i zasięg od razu lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem drugiego pilota - zasieg jest normalny, z daleka można otwierać i zamykać, więc będę musiał znowu udać się przy okazji na serwis..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...