Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Najlepsze paliwo do 1.6 i 1.2 Dig-T - Shell Vpower Racing99+ 95, BP itp. jakie macie doznania


Pablo33
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem umówiony jak na razie z dziećmi na jakiś dom legend toruńskich, gdzie będzie coś o piernikach. Mam nadzieję, że wytrzymię zanim delirium kredens mnie dopadnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam Colins !

Dzieci wiedzą lepiej gdzie wędrowanie po Toruniu czas zacząć . A Ty chyba błądzisz ... nie awizowany do ojca chcesz "niebo" sobie wykupić ? ;) Napisz na swoim Oplu np. " podarunek od wielbiciela " to może

dostąpisz zaszczytu ...

Wtedy konkretnie podyskutujemy na forum czym to następnie Kolega będzie jeździł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Colinsie Szanowny tylko do jasnej ........ nie nawracaj się, nie zmieniaj paliwa, pierników nie konsumuj. Opela nie daruj bo czymże wrócisz na zacną drogę wcześniej obraną  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie "paliwa" na mszalne nie zmieniaj, bo cierpkie i kwaśne cholerstwo! ;)

Moja koleżanka chciała nowiutką fiestę traktorka nauczyć jeździć na benzynie i...zatarła silnik :D Morał z tego taki, nie zmieniaj starych przyzwyczajeń, bo możesz nie wytrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pamięć i dobre rady. Dzisiejszy program dla dzieci odfajkowany. Zaciągnęli mnie do jakiegoś młynu wiedzy, a potem stara do Ciechocinka i kazała wdychać sól z jakichś takich wysokich, spróchniałych płotów (tężni czy jakoś tak). :D;) Cały dzień o suchym pysku. Toż to nieludzkie, gdy człowiek na rezerwie ciągnie. Dopiero po powrocie pozwolili zatankować no i tankuję. Zdrówko Wasze. :)

Jutro jadę na wieś, w okolice Brodnicy. Wrócę do Piernikowa chyba w niedzielę. Chyba, bo będę zwiedzał rodzinną bimbrownię. :D Tak że nie miejcie mi za złe jeśli się nie odezwę, bo zasięg tam pewnie słaby więc łączność może się urwać.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ta łączność nie tylko ze słabego zasięgu się urwie :D Zdrówko Sir! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkład solny z Ciechocinka ma to może nie urwie się tak szybko  :devil:  polecam zwiedzić muzeum w Ciechocinku pokazują stary sprzęt do prostowania ciała i ducha, dziś to nazywa się rehabilitacja.

 

 

img1838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak , to była misja ... :) Fakt , Astra nawet komponuje się z tą "przepyszną" Świątynią !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Astra zostawiona na parkingu dla bezdomnych pod parafią ojca. :P

Zostaw mu ją,...na co Ci ona!...Je,u bardziej potrzebna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty Jacek, ojciec przyjmuje od bezdomnych, a oni poniżej pewnego statusu aut nie schodzą. Tę biedną Astrę co najwyżej ministrantom by oddał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po wewnętrznej walce, zjedzeniu pączka w przysanktuaryjnej kafejce i chwili zadumy nad tamtejszym pisuarem (za całe 2 zł) doszedłem do wniosku, że zabieram ją jednak ze sobą. Wszak czymś trzeba po alkohol jeździć, a przyznam, że toruńskie powietrze mej degustacji wybitnie służy. :D Zdrówko Wasze spamery jedne. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Colinsie ciesze się że nawrócony ostałeś do paliw zacnych a służących zdrowiu naszemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po wewnętrznej walce, 

Biłeś się z wątrobą??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej bić nie trzeba. Spuchła i boli już sama z siebie. :D

Ale jutro chyba wracam do domu więc znów będę grzeczny. ;) Chyba, bo jeszcze nie wiem co dzisiaj się wydarzy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitolę, nie spodziewałem się, że w temacie paliw, będą niemal same posty o tankowaniu tych z podwyższoną liczbą oktanową ;) konkret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika że paliwo o podwyższonych oktanach jest niezdrowe dla autka jak i dla wątroby  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyście mieli tylko takie doznania o jakich piszecie...

b972008bfc45e49eec101cdad3f733dc.jpg

 

W Rosji to co innego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zatankowalem na CircleK 95 Miles Plus. Trasa 100 km KR miasto i obwodnica: Wrażenia gorsze niż na zalanej wcześniej Pb95 zwykłej z Orlenu. Podejrzewam że jest to wina długo zalegającego paliwa w zbiornikach na stacji.

 

Słabiej ciągnie i słychać ze silnik się męczy z niskich obrotów. Nie polecam.

 

Żałuję że wlałem tego 32 litry.

 

Musze jutro dolać vpowera 100 do pełna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...