Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujniki cofania


rogu22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

mam zamiar założyć czujniki cofania, upatrzyłem sobie amervox 4s 4d z wyświetlaczem, pytanie do osób ogarniających elektryke w nissanach czy będzie problem z szyną can, po podpięciu zasilania z żarówki wstecznego?

czy muszę założyć jakiś filtr canbus?

Czy jest ewentualnie jakieś inna możliwość wysterowania centralki z czujnikami po wrzuceniu biegu wstecznego?

Czekam na info,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz napisać dlaczego wybrałeś akurat takie czujniki, jaki jest jego koszt, czy na gwarancji można to wykonać poza serwisem, oraz gdzie zamierzasz zamontować ten wyświetlacz?

Z tego co wiem to w serwisie można je zamontować, ale nie można podpiąć ich pod komputer więc trochę słabo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jako nieliczne umożliwiają montaż typu "flush mate" czyli można je zlicować z powierzchnią zderzaka ale uchwyty do czujników nie przykleja się taśmą samoprzylepną, więcej można sobie poczytać w necie.Co do wyświetlacza to chce to dać z tylu żeby był widoczny w tylnym lusterku, choć jak go założę i stwierdze że wystarczy mi tylko sygnał dźwiękowy bo buzzer też załoze, to zdemontuję wyświetlacz. Koszt 380zł, malowanie 100zł,+ montaż.

Ponawiam pytanie czy będzie problem z szyna can?Może się ktoś wypowiedzieć z kto się zna na elektryce w nissanach.

 

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja zakładałem ponad rok temu (nie takie jak Ty ale też pod żarówkę wstecznego) i u mnie problemów z szyną nie ma żadnych. Moim zdaniem zakładasz i tyle bo jakie problemy mogą się wytworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, założyłem je w czerwcu w tamtym roku,podpiołem do żarówki wstecznego i nie na żadnych problemów, napiszę jeszcze że bardzo się przydają w Pulsarze czujniki cofania.

Także zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...