Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Witam nowy na forum i pytania


aro333

Rekomendowane odpowiedzi

Na imię mam Arek, jestem z Siedlec. Jak do tej pory to użytkowałem 7 x 126p, Tico, Matiz, Toyota Corolla a obecnie Octavia I po lifcie . Przyszedł czas na zmianę auta i dlatego trafiłem tutaj do Was na forum. Ciut już poczytałem na temat Notka jednak mam parę pytań na które nie mogę znależć odpowiedzi albo nie potrafię.

Na oku mam autko  z Wa-wy Note I w wersji i-Way z silnikiem 1.6, od pierwszego właściciela, salonowe , czarne z przebiegiem coś kolo 110tys, rok 2011. Jak w tych samochodach jest z nawigacja fabryczna, jak to się aktualizuje, czy w miarę ona jest pomocna. Nie żeby był to nieodzowny gadzet dla mnie ale jak juz jest to wole sie dowiedzieć co i jak. Czy ten wyświetlacz w radiu oprócz tego ze jest od radia i navi , wyświetla jeszcze coś na temat climatronica (klimatyzacja automatyczna)? Sam stan auta wiadomo, jak się nie obejrzy, podotyka to ciężko ocenić. Ze zdjęć to każde fajnie wygląda. Czy to 110 koników pozwala w miarę bezstresowo jechać autostradowo 130km/h w dwie osoby plus bagaż


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm szukam samochodu w miare pakownego, wiem ze Octavie ciezko bedzie zastapic jezeli chodzi o bagaznik ale zona uparla sie na mniejszy samochod i tyle. Dodatkowo chce benzyniaka gdyż nowsze diesle i jazda po miescie to jakies nieporozumienie. Akurat ten egzemplarz wpadl mi w oko. Chce auto z automatyczna klimą i tempomatem  w miare nie stare do 30 tys  z polskiego salonu. Uwieżcie ciezko cos znalezc w tych pieniadzach z takim wyposażeniem. Stąd moje  zainteresowanie tym egzemplarzem, nie nastawiam sie na konkretna marke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Na pewno można zaktualizować nawigację w ASO Nissana ale oczywiście trzeba się liczyć z kosztami. 3 lata temu pytałem to chcieli de mnie bodajże 300 zł. i odpuściłem. Nie wiem czy to prawda ale nagadali mi, że jak u nich nie zaktualizuję tylko gdzie indziej to stracę gwarancję. Więc jeździłem bez aktualizacji aż skończy się gwarancja, gwarancja się skończyła i jakoś jeżdżę bez aktualizacji dalej. Może jakbym jeździł nim w trasy to by mnie wkurzały stare dane, a tak mi nie przeszkadza.

Sam też nie sprawdzałem ale znajomy mówił, że można w necie poszukać aktualizacji nawigacji do danych marek samochodów.

 

Ogólnie klima ma swoje pokrętła osobno i wydaje mi się, że nie ma jej na wyświetlaczu. Muszę to sprawdzić.

Ten silnik przy tej masie jest dynamiczny i bezstresowo możesz nim jeździć 130 na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...