Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spasowanie maski


RoboolLFC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem ostatnio, że maska w moim aucie po zamknięciu trochę ma luz i się delikatnie rusza a raczej nie powinna i z jednej strony z  boku ma trochę większą szparę niż z drugiej strony tak jak by była zle spasowana. Czy to normalnie tak powinno być, czy u was tez się tak delikatnie rusza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wątpliwości to jedź do serwisu.

Tak Ci wszystko ładnie sprawdzą i ewentualnie wyregulują.

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-T5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robol,nie ma prawa się ruszać na boki,sprawdź,czy masz dokręcone śruby na klapie,albo w nadwoziu,jeżeli są dokręcone to zawiasy do wymiany,mają za duży luz boczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak mam zamiar zrobić tylko  chce mieć pewność, że inni tak nie mają bo serwis lubi wmawiać, że tak musi być i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem już dziesiątki zestawów do podnoszenia maski i nigdy nie spotkałem się z ruchomą maską.Czasami,szczelina nie była równa dookoła maski,czasami rogi maski były leciutko wyżej niż podszybie,ale sama maska była sztywna...więc nie może tak być i nie daj sobie wmówić że TTTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o dziwo u mnie od nowości maska także jest deko źle spasowana względem bocznej blachy ale żadnych luzów nie ma! Pomyślałem, że to wada fabryczna ale jeszcze dopytam na pierwszym przeglądzie.

Edytowane przez Pontiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos musi byc na rzeczy bo jak odbieralem X to tez facecik odbieral obok Q. I cos tam gmerali przy odbojach gumowych. Zapytalem o co chodzi i gosc z ASO tylko sie usmiechnal i stwierdzil ze w X jest duzo lepiej bo robione w Japonii.

Edytowane przez JackSet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zauważyłem ostatnio, że maska w moim aucie po zamknięciu trochę ma luz i się delikatnie rusza a raczej nie powinna i z jednej strony z  boku ma trochę większą szparę niż z drugiej strony tak jak by była zle spasowana. Czy to normalnie tak powinno być, czy u was tez się tak delikatnie rusza?

w J11 przed liftem było to samo maska żle spasowana , widać że dalej klepią na ilość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam Qashqaia z 2017 roku , przed zakupem sprawdzany miernikiem lakieru , wszystkie parametry były w normie a mimo to ja także zauważyłem , nierówne szpary ,wokół przedniej klapy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka.W poprzednim maska na końcach odstawała do góry,pomogła dopiero odrobina ręcznej perswazji i było równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...