Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

dziwny dźwięk - qq - 2017 lifting


Palbo

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

w trakcie jazdy sporadycznie słychać dziwny dźwięk, podobny do systemu emergency break, lecz nie taki sam. Kiedy słychać dźwięk nie zapala się żadna kontrolka. Dźwięk pojawia się nieregularnie zauważyłem, że przeważnie kiedy jest większe natężenie aut lub innych przedmiotów w pobliżu. Czy ktoś może spotkał się z opisanym problemem? jeśli tak, to jak wyłączyć ten dźwięk.

 

szczegóły na nagraniu

 

z góry dzięki za pomoc.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego miałem tylko że słychać było na zimnym silniku i okazało się że wystarczyło delikatnie podgiąć osłonę tłumika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawirowania powietrza mogą powodować rezonans osłon,nie raz był to problem w Note ,a i w Kaśkach też się zdarzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

w trakcie jazdy sporadycznie słychać dziwny dźwięk, podobny do systemu emergency break, lecz nie taki sam. Kiedy słuchać dźwięk nie zapala się żądna kontrolka. Dźwięk pojawia się nieregularnie zauważyłem, że przeważnie kiedy jest większe natężenie aut lub innych przedmiotów w pobliżu. Czy ktoś może spotkał się z opisanym problemem? jeśli tak, to jak wyłączyć ten dźwięk.

 

z góry dzięki za pomoc.

 

pozdrawiam

Może nawigacja informuje Cię o zakrętach. Sprawdź czy masz włączone tonacja.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Afrance! Masz plusa! Wszyscy zapomnieliśmy,że ustawienia w navi mogą dawać takie sygnały!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego miałem tylko że słychać było na zimnym silniku i okazało się że wystarczyło delikatnie podgiąć osłonę tłumika 

szczegóły na nagraniu

Zawirowania powietrza mogą powodować rezonans osłon,nie raz był to problem w Note ,a i w Kaśkach też się zdarzało.

szczegóły na nagraniu

Może nawigacja informuje Cię o zakrętach. Sprawdź czy masz włączone tonacja.

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

szczegóły na nagraniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w ustawieniach NCIII wygląda to tak jakby ostrzegał przed zakrętem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na 100% inny dzwiek niż do zakretow ale też od nawigacji. Zrestartuj nawigację do ustawień domyślnych powinno pomóc

 

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Faktycznie w ustawieniach nawigacji była włączona tonacja. Wyłączyłem i jest po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...