Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Patrol K260 wycieraczka tylnej szyby - spalona instalacja


dursztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Tak się składa, że próbuję jednemu starszemu panu pomóc odtworzyć instalację w patrolu K260 (tzw. HISZPAN) z 1991r., bo niestety, ale miał zwarcie i trochę kabli poszło z dymem. Zostało mi jeszcze kilka drobnych spraw, ale najgorzej mi idzie z odtworzeniem kawałka instalacji od sterowania wycieraczką i spryskiwaczem tylnej szyby. Myślałem, że znajdę jakiś kawałek schematu elektrycznego i może po opisie lub po kolorach kabli uda mi się dopasować coś do tego sterownika, co jest zainstalowany w tym nissanie, ale wszystkie dostępne schematy są ze sterownikami, które mają wpięte 6 przewodów, a tutaj było podpiętych 8 o następujących kolorach: niebiesko-żółty, niebieski, niebiesko-czerwony, czarny, w drugiej linii ; żółty, czerwony, zielony i chyba niebiesko-czerwony. Sterownik jest firmy GUILERA 17 3501 N i drugi numer to 28575 G9802. Może ktoś już miał do czynienia z podobnym tematem i jakimś cudem posiada schemat elektryczny lub rozpiskę co wchodzi na dany PIN i zechce się tym podzielić, a za to jak będzie kiedyś w górach, to zapraszam na herbatę góralską - oczywiście z prądem :). Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...