Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z lusterkiem kierowcy


Georgee35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym zapytać was użytkownicy czy wy również macie lub mieliście po kilku latach użytkowania QQ problem z obluzowaniem lusterka.

Wygląda to na objaw wytarcia tulejki na zawiasach. Miał ktoś podobny problem ??

Wiadomo dzwoniłem do ASO i odpowiedź była oczywista tylko wymiana na nowe.. I powiedzieli mi że to częsty objaw przy opcji automatycznie składanych lusterkach.

na początku nie zwracałem uwagi ale teraz jest coraz bardziej denerwujące szczególnie przy jeździe w terenie.

Może miał ktoś podobny przypadek??

 

 

 

NISSAN QASHQAI +2 4x4 2011r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim od 2010r.  składaniu lusterek przy każdym zamykaniu i otwieraniu auta nic takiego nie wystapiło 
a Aso wiadomo, co innego nie powie jak tylko wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety ale również posiadam ten problem tylko, że z lusterkiem od strony pasażera. Doraźnie zrobiłem podkładkę z gumy i wsadziłem w szczelinę przez co lusterko nie drży w trasie lecz o złożeniu lusterka mogę już zapomnieć :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozbierał ktoś to lusterko? bo właściwie zastanawiam się czy by nie włożyć tam podkładki pomiędzy podstawę a ruchomą część lusterka. tylko nie bardzo wiem jak się zabrać za to żeby czegoś nie rozwalić

 

Wysłane z mojego Moto G (5) Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...