Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyciemnienie Szyb


RoboolLFC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów i Panie, byłem niedawno w ASO zmieniać koła na letnie i przy okazji zapytałem o przyciemnienie szyb tylnych, mianowicie jak to się ma do gwarancji no i odpowiedz po konsultacji z centralą, auto ma trochę ponad dwa lata wiec ciągle na gwarancji jeśli przyciemni Pan szyby oczywiście nie sam tylko w profesjonalnym zakładzie to tylna szyba jest podgrzewana i w razie jakiejkolwiek usterki elektryki gwarancja nie obejmie usterki dodatkowo jakikolwiek problem związany  z szybami w całym aucie czyli przód i tył gwarancje utrace. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów i Panie, byłem niedawno w ASO zmieniać koła na letnie i przy okazji zapytałem o przyciemnienie szyb tylnych, mianowicie jak to się ma do gwarancji no i odpowiedz po konsultacji z centralą, auto ma trochę ponad dwa lata wiec ciągle na gwarancji jeśli przyciemni Pan szyby oczywiście nie sam tylko w profesjonalnym zakładzie to tylna szyba jest podgrzewana i w razie jakiejkolwiek usterki elektryki gwarancja nie obejmie usterki dodatkowo jakikolwiek problem związany z szybami w całym aucie czyli przód i tył gwarancje utrace. Co o tym sadzicie?

Powinni Ci jeszcze zabrać gwarancję na szybkę w zegarach :D

 

Ja swoje pyciemnianie robiłem w ASO, co sprowadzało się do dwóch rzeczy:

 

- przepłaciłem

- do ASO przyjeżdżalą obwoźna brygada, która to robiła, więc serwis był tylko pośrednikiem/marżystą

 

Niemniej zrobione jest porządnie i po dwóch latach wygląda wciąż bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w ASO Łódz i Pan z serwisu powiedział mi, że przez ASO nie mogę przyciemnić szyb bynajmniej nie u nich bo oni jeszcze tego nie robili, i tak przyciemnie bo co może się stać z elektryką bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ASO,cokolwiek byś nie zrobił koło auta to tracisz gwarancję.Prosta sprawa,bo idąc do pośredniego warsztatu odbierasz im kasę.Wielu kolegów na tym forum przyciemniało szyby poza ASO i nikt z tego powodu nie stracił gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ile taka usługa powinna kosztować. Ma na myśli przyciemnienie tyłu. No i czy usługa bez demontażu boczków ma sens bo i takie są oferowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już tutaj gdzieś zamieszczał zdjęcia i pisał,że zapłacił niecałe 300 PLN.Sam się nad tym zastanawiam  ^_^

Edytowane przez tz1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, ile taka usługa powinna kosztować. Ma na myśli przyciemnienie tyłu. No i czy usługa bez demontażu boczków ma sens bo i takie są oferowane.

Zależy od miasta pewnie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ciekawe czy nie będzie się zadzierać. U mnie na taką robotę nie udzielali gwarancji. Rozbierać drzwi nie chciałem i niestety musiałem zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...