Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zasilanie gniazda zapalniczki


kopruson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szybkie pytanie, czy jest mozliwość i jak ustawić tak gniazdo zapalniczki, aby przy wyłączym zapłonie nie podawało tam prądu?

Trochę łopatologicznie ale myślę, że można zrozumieć o co mi chodzi. Zaczęło być to dla mnie uciążliwe jak podłączyłem kamerę w aucie i okazało się, że nagrywa non-stop.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie podłączyć kamerki poza gniazdem,za pomocą by-pasa do bezpieczników? Przewód poprowadzić pod podsufitką,za słupkiem.I estetycznie i praktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie troche na około - ale podłącz pod schowek - po chwili zgaśnie prąd.

Jak sie nie znasz na kabelkach - chyba sposób bez kombinowania

Albo ustaw w kamerce jak mas zopcję - aby wyłaczyła się po 3 min bezczynności ( bezruchu ).

Edytowane przez Brzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 9.04.2018 o 21:57, JACKO29 napisał:

A czemu nie podłączyć kamerki poza gniazdem,za pomocą by-pasa do bezpieczników? Przewód poprowadzić pod podsufitką,za słupkiem.I estetycznie i praktycznie

JACKO29 podpowiedź proszę: prowadzę przewód od kamery pod podsufitką nad kierownicą, później puszczam go pod słupkiem. Jesteś w stanie powiedzieć pod które bezpieczniki mam się podpiąć? Potrzebny mi prąd stały i po stacyjce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2019 o 14:23, CONCIERGE napisał:

JACKO29 podpowiedź proszę: prowadzę przewód od kamery pod podsufitką nad kierownicą, później puszczam go pod słupkiem. Jesteś w stanie powiedzieć pod które bezpieczniki mam się podpiąć? Potrzebny mi prąd stały i po stacyjce. 

Pomocny będzie multimetr,za 18 zł lub żaróweczka 12v.Wystarczy zdjąć osłonę bezpieczników i jeden przewód na masę a drugim sprawdzać na bezpiecznikach ,góra dół gdzie jest napięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...