Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Warsztat do naprawy skrzyni CVT


Jaymz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Klubowiczów.

Niestety i mnie dopadła awaria skrzyni CVT w moim Murano. Czy możecie polecieć jakiś warsztat w okolicach Warszawy, który ma pojęcie o naprawie tych skrzyń.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 145 tys robiłem wymianę oleju. Po przejechaniu 2 tys auto stanęło podczas jazdy. Po podłączeniu pod komputer wskazuje brak ciśnienia w skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś powód wymiany tego oleju? Tego się raczej nie wymienia. Jaki olej zalałeś?

czego się nie wymienia?? oleju w automacie?? przecież to podstawa użytkowania ASB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego się nie wymienia?? oleju w automacie?? przecież to podstawa użytkowania ASB

  • For vehicles with a CVT; cube®, Murano®, Altima®, Altima coupe, Maxima®, Rogue®, Pathfinder®, Sentra® and Versa®, replace the fluid every 60,000 miles or if the CVT fluid deterioration data is more than 210000.
  • If towing a trailer or if the vehicle is driven on rough or muddy roads, replace the CVT fluid every 30,000 miles or 24 months.

Napisałem "raczej", bo wydaje mi się, że tego oleju nie ma sensu zmieniać bez podstaw ku temu.

 

Stąd moje pytanie jaki powód wymiany.

 

A czy do Z51 przypadkiem nie leje się NS-3? czy to prawie samo, tylko inna butelka?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, schodzimy na temat przyczyny, a nie konkretnej odpowiedzi. Niezależnie co się stało pozostaje pytanie gdzie mogę znaleźć specjalistę, który zajmie się skrzynią i rzetelnie ją naprawi. Nie chcę oddawać samochodu w ręce osoby, która będzie przy niej gmerać pt. "może się udać".
Potrzeba fachowca, który zna się na temacie i naprawia właśnie ten model skrzyń.
Z góry dziękuje za każdy namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, schodzimy na temat przyczyny, a nie konkretnej odpowiedzi. Niezależnie co się stało pozostaje pytanie gdzie mogę znaleźć specjalistę, który zajmie się skrzynią i rzetelnie ją naprawi. Nie chcę oddawać samochodu w ręce osoby, która będzie przy niej gmerać pt. "może się udać".

Potrzeba fachowca, który zna się na temacie i naprawia właśnie ten model skrzyń.

Z góry dziękuje za każdy namiar.

Kolega pogadaj z tym gościem, on ma nowe i regenerowane ......  allegro.pl/skrzynia-automatyczna-nissan-murano-regenerowana-i5677241802.html

Edytowane przez dumik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...