Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo ale są zrobione solidnie.

Ja mam zamontowany hardtop i czasami cofanie z otwartymi drzwiami, a robi się zima i nie zawsze się uda w ten sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w serwisie powiedzieli, że montaż czujników cofania na metalowym zderzaku może nie przynieść założonego efektu, ale jak widać nie mieli racji :)

 

też muszę sobie je założyć - żona będzie czasem jeździć ;-)

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spotkałem na drodze Navarę w kolorze bordo, i muszę przyznać że wyglądała spoko :)

Nie znacie może? Numer chyba był bielski...

 

Niestety miała założony hardtop ten taki ścięty, zdaje się Oriciari - paskudne to jest, choć było w kolorze Nki.

 

I jeszcze jedną bordo (tyle że w wersji KingCab)! co jest??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałem tę opinię o wierceniu w metalowym zderzaku, przy kupnie samochodu.
panowie też slyszalem takie opinie, ale skoro serwis zalozyl i dal gwarancje i co najwazniejsze super dzialaja to znaczy ze mozna zakladac w metalowych zderzakach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kupnie auta powiedzieli że w zderzaku nie mogą założyć, ale to bzdura. Co się może stać jak się dobrze zabezpieczy :D

 

Berez daj zdjęcie jak w srodku masz zamontowany wyswietlacz czujnika cofania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem wczoraj carryboy hard topa

dzisas widzialem tylko z zewnatrz ale dramat ten montaz..jakies uszczeliki wystaja...z tylu szpary na szerokosc palca...

 

Ja też jestem niestety posiadaczem nadbudowy carryboy i niestety idzie do wymiany na gwarancji.

Przede wszystkim niepasuje do auta jest za długa.

Widziałem poprzednie wersje carryboy i są naprawdę super.

Teraz czekam do końca miesiąca na jakieś nowe co mają dotrzeć do T&T i zobaczymy po zamontowaniu czy się nadają.

 

PYTANIE czy ktoś widział zabudowy z tej firmy http://www.steeler.pl/index.php?pkat2=11&id=114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Z tego co wiem to juz powinny być. Widzę, że będa po Ursynowie jeździły dwie podobne Navary .:D

A co do Carryboya to widziałem zamontowaną własnie w T&T i było całkiem spoko... Próbowałem się skontaktowac z czeskim importerem ale nawet telefonów nie odbierają.

W9HAPPY polecam ci targowanie się i to ostre.... Skutkuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko Ci zamontowali w środku. Chyba przy najbliższym przeglądzie sobie zamontuje w serwisie albo do tego czasu się przyzwyczaję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzemik no weź przestań ... na co ci dziury w zderzaku? Najwięcej porozwalanych aut widuję z czujnikami cofania.:)

 

Napewno pomagaja ja w poprzednim aucie miałem i teraz też zamontuje ale niestety niemożan im ufac na 100% trzeba okiem patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee z takim zderzakiem to nic Ci sie nie stanie :)

1. zal by mi bylo wiercic w czyms co w nawarze jest najlepsze (piekny mocny zderzak ps. w t&t widzialem naware z rozwalonym stopniem :) ktory wystaje poza zderzak)

2. nie zdarzylo mi sie jeszcze w nic przypazdzierzyc mimo ze parkuje w grazu podziemnym i czesto prakuje w centrum

3. jaby bylo jakis cekawy sposob na instalacje bez wiercenia w zderazku to bym sie pewnie skusil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa dowiedzialem sie ze aluminiowej zabudowy do navary nie ma wcale dostepnej... i nie wiadomo czy bedzie...

ciekawe czemu jest w cennikach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę już pół roku i do tej pory radzę sobie bez czujników cofania. Nie mam mowy żeby wyczuć odległość przez 3 przyciemniane szyby - jedna samochodowa , dwie z hardtopu. Jedynie lusterka . Po dwóch miesiącach jeżdżenia jest ok - nawet parkowanie równoległe do koperty wychodzi za pierwszym razem.

 

Macie racje. Nie będę dziurawił zderzaka:D :D:D

 

[ Dodano: Sro 29 Lis, 2006 10:14 ]

Koledzy pochwalcie sie jakie macie hardtopy - jakich firm i jaka jest Wasza opinia.

 

Ja miałem orciari ale niestety po dzwonie idzie na przemiał , a podobno jest nie do kupienia w chwili obecnej , a coś muszę założyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Ryży Koń

Taaaaa. Nie spodoba się. Może nie powinienem tego mówić bo nikt póxniej nie kupi ode mnei mojej zabudowy , ale Carryboy pozostawia wiele do życzenia. Wymienię sobie w przyszłym roku na Steelera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś gdzieś Steelera oprócz zdjęcia ?

Na zdjęciach wygląda tak samo jak Carryboy ;)

Czym się różni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No wyglądał lepiej. Nie trzeba go do tyłu ptrzesuwać żeby nie kolidował z kabiną. Ma większe boczne okna i była to wersja z uchylnymi szybami a nie przesuwnymi. Mniejsze powierzchnie tworzywa. Acha i w ogóle z innego tworzywa jest wykonana. No prezentuje sie dużo lepiej. Jeszcze powęszę. Ale raczej wymienię za jakiś czas Carryboya. No chyba, że mi się zachce go rozłożyć np. w lecie i polakierowac porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabudowę będę miał podobno jeszcze w tym roku, ale jak pytałem w ASO to nie wiedzą czy to będzie Carryboy. Pożywiom -udiwdim :D

 

[ Dodano: Czw 21 Gru, 2006 16:01 ]

Mam hardtop firmy alpha ( made in tailand) www.alphainnovation.com - taki sam sprzedaje firma www.steeler.pl. Jest lepszy niż ten który miałem poprzednio tzn. www.orciari.it - produkowany w Polsce pod Bielskiem :DDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Zabudowy firmy Steeler to zabudowa ALPHA. Wykonana z tworzywa sztucznego, posiada ogrzewaną tylną szybę, dodatkowe światło stopu, oswietlane wnętrze, wykładzina winylowa przyciemniane szyby, zamykana na zamek,montaż bez wiercenia. Zabudowa naprawdę dobrej jakości, Jest to produkt luksusowy. U

 

Zabudowa ARB- jest produktem surowym w porównaniu do ALPHY. Przeznaczona jest do użytku przemysłowego. Na zewnątrz ma strukturę "skórki pomarańczy" od środka gladka (troche śmiesznie pomyslane, ale nie my to produkujemy http://www.nissanklub.pl/forum/images/smiles/001.gif) W środku widoczna jest metalowa konstrukcja. Zamykana na zamek. Dostępne są różne warianty zabudowy. ( z szybami lub bez, wyższa od kabiny lub równa z kabiną) Malowane w kolor samochodu. Tak jak powiedziałem jest to produkt bardziej przemysłowy, przeznaczone dla osób, które zamierzają przewozić dużo ,luźnego materiału na pace.

 

Zabudowy XTC są prawie identyczne jak Alpha, różnią sie szczegółami. Różnica polega na bocznych szybach. W XTC zabudowa ma jedną wielką szybę, w ALPHIE szyba jest dzielona na 2. Wylożona jest z ang" carpetem" nie winylem jak Alpha. reszta podobnie jak w ALPHie

 

strona producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkownika steeler - rozumiem że przedstawiciel firmy Steeler.

Mam pytanie o orurowanie przednie wysokie do navary z atestem . Macie coś takiego ?

jaka jest cena?

 

może być odpowiedź na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...