Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Manual na miejsce automata


Gość erikson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Trafilem na ogloszenie na allegro: http://moto.allegro.pl/item371842674_maxima_3_0_v6_gaz.html

Sprawa wyglada w ten sposob. Jak nieliczni wiedza moja maxi sie sypie i po ostatnim wykresie na hamowni i przedmuchach z miedzy kolektora a glowicy wiem ze dlugo nie pozyje. Pytanie brzmi czy warto by bylo zakupic egzemplarz wyzej przedstawiony wrzucic do niej mojego manuala i smigac nowa J30 Czy gra jest niewarta swieczki w aucie w tym wieku i z takim przebiegiem? Dzieki :)

Sprzedasz to co zostanie na czesci i jeszcze wyjdziesz do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dobrze gadacie ale mieszkam w bloku i niebardzo mialbym gdzie rozbierac i skladadowac stara maxi, a inna sprawa ze raczej bym musial jeszcze placic za przekladke skrzyni bo sam moze bym dal rade tylko niebardzo jest gdzie i sprzetu brak :( Ale jak znajde kogos kto mi to zrobi szybko i w dobrej cenie to ok :) Ps. Tamta nie ma al. siedzen. Wiecie moze czy w wersji bez skor sa poprowadzone wyjscia na el siedzenia? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Trafilem na ogloszenie na allegro: http://moto.allegro.pl/it...3_0_v6_gaz.html

Strzała Ziom.

Ja bym sie nad nią zastanowił, z tej ceny jest jeszcze do urwania pare zeta ;) koniecznie trza sprawdzić całą reszte, zawias i silnik, troche daleko masz, ja też nie mam w tamtym kierunku trasy, odstawiasz gablote do kumatego machanika, albo przekładasz swoją skrzynie albo kupujesz tą : http://moto.allegro.pl/item374176731_nissa...nia_biegow.html i możesz mieć auto jak ta lala ;) tylko trzeba sprawdzić stan auta koniecznie, dobrze wiesz co sie może walić, swoją drogą, kupując to auto to w najgorszym przypadku przepłacasz za koła ;) reszta dla Ciebie ;) myśle że za samą przekładke nie powinieneś zapłacić więcej jak 7-8 stów, ja płaciłem 500 za samą robote, tyle że to było 4 lata temu a i ten warsztat już nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Własnie włożyłem Manuala na miejsce Automatu :)w mojej J30

Jest żaje***** tylko muszę poszukać jeszcze świateł wstecznego :) i Tempomatu :)

Świateł od wstecznego pewnie nie znajdziesz a co do tempomatu to coś Ci mechanik spieprzył, powinien podłączyć przy przekładce, ja po zmianie tempomat miałem, podjedź niech posprawdza wszystkie podłączenia, bank musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świateł od wstecznego pewnie nie znajdziesz a co do tempomatu to coś Ci mechanik spieprzył, powinien podłączyć przy przekładce, ja po zmianie tempomat miałem, podjedź niech posprawdza wszystkie podłączenia, bank musi być

Mechanik :blink: ja to sam robiłem z kolegą :D:rolleyes::) a połączenia faktycznie muszę posprawdzać :)

Dzięki za podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość wpierdol20

chłopacy, czy jest w świetokrzyskim jakis kumaty koleś od skrzyni biegów??mam maximke 3.0 95 automat,który bajecznie chodzi, ale jestem za młody naautomat:D a manual kusiii...:D jestem w stanie wydać do dwóch tyś. swojego automata oczywiście zabieram.jeszcze jedno pytanko; pod częstochową jest zakład regenerujący skrzynie. można też tam kupić, bo magazyny mają itd czy to sprawdzony zakład??miał ktoś doczynienia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wpierdol20

Grzechu za 4tysie to cala maxime kupi a jak troche walnieta znajdzie to nawet taniej (anglika) wiec mysle ze za 2 tysiace zmieni skrzynie :)

kurcze tylko znajdź mi manuala anglika 3.0...tak jak się rozglądałem to bida.mnie tylko by anglik interesował, bo mam gdzie resztę rozkręcić i zmagazynować,przy okazji rynek zasilić w części.mam qx we francji za 3 k rozbitego,ale laweta i inne sprawy, to do kupy będzie min 5 wiec się nie kalkuluje.a w angli są qx za 500 funtów, ale jeszcze nie widziałem w manualu i jeszcze trzeba po nią pojechać i paliwo z powrotem, papiery i 4k nie moje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość piter2323

czy ktoś próbował przełożyć automatyczna skrzynie z maximy 2004-2008 z silnikiem 3.5 do maximy A32 z silnikiem 3.0? teoretycznie maja to same oznaczenie czyli RE4F04A wiec powinny być identyczne ale z tego co się orientuje to maxima 2004-2008 ma skrzynie 5 biegowa a A32 ma 4 biegi.Jak to dokładnie jest czy ktos temat przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...